SON DAKİKA

YILIN EN PRESTİJLİ FUARI ŞUBAT’TA İSTANBUL’DA

Bu haber 18 Şubat 2018 - 17:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Her yıl gerçekleştirilen kongre, toplantı ve etkinlik fuarı olan ACE of M.I.C.E., bu yıl 21-23 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
Dünyanın önde gelen MICE sektörü kuruluşlarının başkanlarının yer alacağı fuarın gala yemeği T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı sponsorluğunda 21 Şubat’ta Hilton İstanbul Bosphorus’ta yapılacak.
ACE of M.I.C.E’de kreatif etkinlikler, etkinlik teknolojileri, toplantı endüstrisi, UNICEO Kurumsal Eğitim Programı, DijiMICE oturumu, yeşil etkinlikler ve iletişim oturumu gibi programların yer alacak.
IŞIKLARIN EFENDİSİ VALERIO FESTİ
Alanlarında dünyanın en büyüğü olan isimlerin bir araya geleceği ve yatırımcılara ilham vereceği ACE of M.I.C.E.’de bu yılın en çok ilgi çeken isimlerinden biri ünlü gösteri ve şölen tasarımcısı İtalyan Valerio Festi olacak. Işıkların Efendisi olarak tanınan Valerio Festi, dünyaca ünlü organizasyonları ışık oyunlarıyla bir adeta bir şölene dönüştürüyor.
Valerio Festi aynı zamanda İstanbul’ un rengi nedir, Dünyanın en renkli şehri, En ışık saçan ünlü, İki kıtayı birbirine bağlayan köprülerimizin ışıklandırması nasıl olmalı gibi soruları da yanıtlayacak.
HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.