SON DAKİKA

Yeşilçam’ın Emektarları Beyoğlu Kaymakamını Ziyaret Ettiler

Bu haber 21 Kasım 2018 - 1:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yeşilçam’a Gönül Verenler Derneği yöneticileri geçtiğimiz ayda yeni atanan Beyoğlu Kaymakamı Mustafa Demirelli’yi makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

 

Dernek Başkanı Şevki Tosunoğlu, Başkan yardımcısı Muharrem Erdemir ve Başkan yardımcısı Yavuz Karakaş Beyoğlu Kaymakamı’na yeni kurulan Yeşilçam’a Gönül Verenler Derneği hakkında bilgiler aktardılar. Yeşilçam Derneği olarak Kaymakam beyi önümüzdeki günlerde yapacakları projelerini anlatarak açılışa da davet ettiler.

Tosunoğlu, Yeşilçam hakkında geniş bilgiler aktardı. 450 filmde rol alan Yavuz Karakaş geçmiş günlerdeki anılarını Demirelli ile paylaştılar. Muharrem Erdemir ise yeni kurulan derneğin oyunculuk kursları, kamera önü kamera arkası, senaristlik, paneller, söyleşiler ve organizasyonlar yapacaklarını dile getirdi. Dernek yöneticileri Beyoğlu Kaymakamı Mustafa Demirelliye yeni görevlerinde başarılar dilediler ve tebrik ettiler.

Beyoğlu Kaymakamı Mustafa Demirelli Yeşilçam’ın Emektarlarını makamında kabul etmekten çok mutlu olduğunu dile getirerek her türlü desteği sağlayacaklarını belirtti. Demirelli tekrar bir araya gelmekten mutlu olacağını söyleyerek dernek yöneticilerine teşekkür etti.

Muharrem ERDEMİR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.