SON DAKİKA

YEŞİLÇAM’IN EFSANE OYUNCUSU FİLİZ AKIN ÜSKÜDARLILARLA BULUŞTU

Bu haber 19 Nisan 2018 - 22:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Birbiri ardına geçirdiği önemli ameliyatların ardından sağlığına kavuşan Yeşilçam’ın efsane ismi Filiz Akın, uzun bir aradan sonra ilk kez Üsküdar Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte sevenleriyle bir araya geldi. Sevenlerine teşekkür eden Filiz Akın ‘Kanserin 2. evresindeydim, ölebilirdim. Hastalığımda bana o kadar çok dua ettiniz ki sizlerin sevgisi sayesinde kanseri yendim’ dedi.

Üsküdar Belediyesi, Yeşilçam’ın efsane isimlerini Üsküdarlılarla buluşturmaya devam ediyor. Her ay geleneksel olarak düzenlenen ‘Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri’ programının bu ayki konuğu Yeşilçam’ın efsanevi oyuncusu Filiz Akın oldu. Geçirdiği zorlu ameliyatların ardından ilk kez sevenleriyle Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde dün gerçekleştirilen etkinlikte bir araya gelen Filiz Akın ‘’ 7 aydır hastanelerdeyim. Büyük bir ameliyat oldum kulağımdan. Tam 6 saat sürdü. Kulak zarı dahil her şeyi aldılar. Sağlığım çok kırılgan. Çok çabuk hastalanıyorum ama bunlara şükrediyorum’ dedi. Kendisini görmek için Almanya’dan ve İran’dan gelen hayranları olmak üzere tüm sevenlerine teşekkür eden Filiz Akın ‘Kanserin 2. evresindeydim, ölebilirdim. Hastalığımda bana o kadar çok dua ettiniz ki sizlerin sevgisi sayesinde kanseri yendim’ dedi.

‘Diziler beni çok ağlatıyor’

Yeni oyuncuların çok doğal ve başarılı olduğunu söyleyen Filiz Akın Demet Evgar ve Gonca Vuslateri’yi çok yetenekli bulduğunu ifade etti. Çok ağlama sahnesi olduğu için dizi izleyemediğini ifade eden Yeşilçam’ın efsane oyuncusu Filiz Akın ‘Dizileri izlediğimde çok hüzünleniyorum. Çok ağlamaklılar. Bu yüzden dizi izleyemiyorum, moral olsun diye komedi seyrediyorum’ dedi.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.