SON DAKİKA

Yaratıcılık ve Eğlencenin Buluşma Adresi: “Fun Station”

Bu haber 29 Kasım 2017 - 15:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Pazar günleri için en iyi şehir aktivitesi, şehrin kalbi Mecidiyeköy’de yer alan anılan Fairmont Quasar İstanbul’da!

Stations restoran, lezzet tutkunlarını her Pazar günü Brunch’ıyla dünya mutfakları arasında yolculuğa çıkarıyor. Lezzetlerini istasyonlar halinde sunan Stations Brunch’a, eğlence dolu bir istasyon daha ekleniyor: miniklere özel “Fun Station”!

Fairmont Quasar İstanbul’un bünyesinde yer alan Stations restoranda sunulan ve zengin büfeleri, eşsiz deniz ürünleri, pişirme istasyonları ve tatlı atölyeleri ile anılan Stations Brunch, şehrin gözde lezzet etkinliklerinden biri. Mekan, yepyeni lezzet ve sunumlarının yanı sıra, yeni “Fun Station” alanında minikleri çok renkli atölye çalışmalarıyla buluşturuyor.

“Fun Station”, 5-12 yaş arası çocukların günlük hayatta her an karşılaştıkları malzemelerle yaratıcılıklarının sınırlarını yeniden keşfetmelerine imkan tanıyarak, miniklere rengarenk bir dünyanın kapılarını açıyor.

Ebeveynleriyle brunch istasyonlarında bir lezzet yolculuğuna çıkan çocuklar, bir yandan da “Fun Station” dünyası ile tanışarak yaratıcı yanlarını geliştiriyor. Eğlence ve yaratıcılığın en renkli birleşimi olan “Fun Station” etkinlikleri ile, hayal güçlerinin sınırlarını zorlayan bir deneyim yaşıyorlar.

Her Pazar 12.00 – 15.00 saatleri arasında, canlı müzik eşliğinde sunulan Stations Brunch, Pazar günlerini hem büyükler hem de küçükler için muhteşem lezzetler, canlı müzik ve dolu dolu aktivitelerle tüm aile için özel bir deneyime dönüştürüyor.

Kişi başı 135 TL, 12 yaş altı küçüklere ise %50 indirimli.

(Yılbaşı dönemine özel, 4 kişi gelen gruplarda 1 kişiyi, Fairmont ücretsiz misafirediyor.)

Rezervasyon için: (0212) 403 85 00

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.