SON DAKİKA

“YAPIMCILAR, PRODÜKTÖRLER BENİ BEKLETTİ”

Bu haber 01 Mart 2018 - 12:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İntizar Baba Radyo’da Ayşe Matay’ın sunduğu Baba’nın Kızı programına konuk oldu. Yeni albümü Konu Sen Ounca ile sevenleriyle buluşan İntizar çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Müzik çalışmalarına 5 yıl kadar ara veren İntizar; Beni beklettiler, menajerler, prodüktörler beni bekletti. Bazen saçmalıyorlar. Egolar vs. nedeniyle gecikti albüm.” dedi. Albümünün piyasaya çıkmadan korsana düştüğünü de belirten İntizar bu durumun Türkiye’de sadece birkaç sanatçının başına geldiğini belirterek albümü mecburen 14 Şubat’ta yayınladıklarını söyledi.

Kısa bir süre içinde İstanbul’dan taşınacağını belirten İntizar magazinden her zaman uzak olduğunu söyleyerek “10 gün kamerayı çeksen kendinden bitecek isimler tanıyorum star adı altında. Gazeteyi, televizyonu çek onlardan biterler.” dedi.

Yeni albümüyle birlikte imajında da yenilik yapan İntizar küçüklüğünde aslında sarışın ve yeşil gözlü olduğunu ancak bir akrep sokması sonucu gözlerinin kahverengiye dönüştüğünü ve saçlarının da koyulaştığını ilk kez Baba Radyo’da açıkladı. “Ben çocukken sarışın, yeşil gözlüydüm. Hatta platin sarıydı saçlarım. İlkokul 1. Sınıfta akrap soktu. Aylarca tedavi gördüm ve göz rengim, ten rengim, saç rengim hepsi değişti. Hatta yaşamamın bir mucize olduğunu söylemişti doktorlar” dedi.

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.