SON DAKİKA

Wilma Elles İKİZLERİYLE ORKESTRA YÖNETTİ

Bu haber 12 Aralık 2017 - 14:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisiyle ünlenen Alman asıllı oyuncu Wilma Elles, ikizleriyle Mall of İstanbul’da orkestra şefliği yaptı. Mall of İstanbul’da düzenlenen ‘Yeni Yıl Orkestrasını Sen Yönet’ adlı etkinlikte ünlü oyuncuyu görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Mall of İstanbul’daki etkinlik herkese açık olarak devam ediyor

Mall of İstanbul’da içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkartacak bir etkinlik düzenleniyor. ‘MOİ Yeni Yıl Orkestrasını Sen Yönet’ adlı etkinlikte içerisinde yaylı, üflemeli ve vurmalı çalgılarla 13 profesyonel müzisyenden oluşan orkestrayı isteyen herkes yönetiyor. Şefi olmayan profesyonel orkestrayı yönetenlerden biri ise ünlü oyuncu Wilma Elles ve ikiz çocukları oldu.

Şef çubuğu eline alan Elles, profesyonel bir orkestra şefi edasıyla müzisyenleri yönetti. Ünlü oyuncunun orkestra yönettiğini gören AVM ziyaretçileri ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Hem Elles hem izleyenler eğlenceli anlar yaşadı. Elles’in ikiz çocukları da ciddi bakışlarıyla orkestrayı yönetti ve ileri de büyük birer şef olabileceklerinin ilk sinyalini verdi.

Elles, “Çok farklı ve gerçekten harika bir deneyimdi. Ben müzik eğitimine çok önem veririm. Melodi ve Milat için de çok güzel bir deneyim oldu. Müzik evrensel bir dil ve insanlara beraberlik duygusu veriyor bu çok önemli. Buradaki ilgi de inanılmaz. Bu eğlenceli ve unutulmaz deneyimi herkes yaşamalı. Mall of İstanbul’un sanata değer vermesi gerçekten harika, burası çok büyük ve kaliteli bir yer” dedi.

Etkinlik devam ediyor orkestra sizi bekliyor

Bu unutulmaz deneyimi yaşamak isteyenler için dev orkestra 16 Aralık Cumartesi günü; 14.30, 16.00, 17.30, 19.00 saatlerinde, 23 Aralık Cumartesi günü; 16.00, 17.00, 18.00 ve 20.00 saatlerinde, 30 Aralık Cumartesi günü; 14.30, 16.30, 18.30 ve 20.00 saatlerinde Mall of İstanbul’da Amfi Tiyatro’da olmaya devam edecek.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.