SON DAKİKA

Vücut direncini artıran yeni yöntem; Health Up

Bu haber 19 Mayıs 2019 - 23:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

California Laguna Woods’taki Araştırma ve Eğitim Kliniği ile New York’taki üniversitelerde 2003 yılından başlayan 1600’dan fazla nonagenarianı analiz ederek oluşturulan yeni akım Health Up Türkiye’de.

 

Yapılan analizlerde dünya vücut direnci ortalaması 6-7seviyesinde (en yüksek seviye 10 olarak baz alındığında)iken Türkiye de yaşayan insanlarda bu direnç; ekonomik koşullar, stres algısını gerektiği gibi yönetememek, genetik etkilenme ve vurdumduymazlık sebepleriyle ortalama 4-5 seviyesinde.

Bu da vücut direncinin düşük olması insanlarda sık rahatsızlanma, kolunu kaldıramayacak kadar halsiz kalma, kansere yatkınlık, kilo fazlalığın varsa verememe, zayıfsan da kilo alamama, dikkat ve algı bozukluğu yani vücut homeostasisinde bir denge kaybı yaşanmasına sebep oluyor.

Health Up sistemi, vücut direncini ve bağışıklık sistemini güçlendirmekle beraber bunlara karşı önlem almanıza yardımcı oluyor. Bu sayede sık sık hastalanmayı engelleyip, hastalansanız bile kolay iyileşiyorsunuz.

 

Health Up kliniğinde alabileceğiniz tüm hizmetler

 

Evrensel Bioenerji Karakterinizin Analizi

Yediğiniz, içtiğiniz, giydiğiniz, kullandığınız ilacın, evinizin, yani kısaca her şeyinizin sizin karakteristik enerjinizle paralel olduğunu gördüğünüzde yaşamınızın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz, bunu şöyle bir örnekle açıklayabilirim, ufak bir grip veya soğuk algınlığı yaşadığınızda elinizde sizin bioenerjinizle uygun bir ilaç kullandığınızda daha 2-3 tane kullandığınızda geçer iken, aynı etken maddesine sahip sizin bioenerjinizle tamamen ters bir ilaç kullandığınızda onun yan etkileriyle uğraşırsınız, başka bir örnek sizin kendi enerjinizi ortaya çıkaran renkte bir kıyafetle kendinizi daha iyi hissederek o günü mükemmelde tamamlarsınız. Bioenerji karakteristiği kesinlikle kişiye özeldir, kişi anne babadan aldığı enerji ile başlayarak, doğduğu zamanki dünyanın enerjisinden etkilenerek, doğduktan sonraki çevresel faktörlerle şekillenir, yaşam süresinde yaşadığı koşulların ve çevrenin farklılaşmasıyla hasarlanır ve doğruyu bulur.

 

Termal Terapi Yatağı ve Tens Kullanımı

Bu termal terapi içinde kore yeşim taşlarını ihtiva eder, yeşim taşı volkanik bir taştır ve belli bir dereceden sonra ısındığında ortama kızıl ötesi ışınlar saçar, bu kızıl ötesi ışınlar öncelikle vücuda güneşten gelen faydalı ışınlar gibi davranarak, vücudun D vitamini dengesini korur. Verdiği ısı terapisi ve kızılötesi ışınla kan ve lenf dolaşımını artıran yatak, bu sayede hücrelerin oksijenle olan etkileşimini artırır. Bu da yukarıda da anlattığım gibi bağışıklık sistemini artırıcı bir özelliktir. Özel hareket mekanizması sayesinde omurgaya basma-germe-çekme yoluyla omurları tek tek açarak organların daha rahat çalışmasını sağlar. Buna tıpta Kairopraktik tedavi denir. Bu hareket mekanizması ayarlandığında akapunktur noktalarına iğne yerine frekanssal basınç uygulayarak akupressur tedavi yapar. Tens kullanımı ile düşük frekans akımla sinir hücrelerini uyarıp, belirli süre sonra iyileştirici etki. Yeşim taşı 3’lü başlığı ile kökleşmiş ve kronikleşmiş sinüslerin boşaltımı ve memede fibrokist varlığında bunları eritmeye yönelik primer tedavi.

 

Medikal Ozon Tedavisi

» Hipertermik medikal ozon terapi

» Medikal ozon terapi

» Ozonliz ile yağ asitlerinin yıkılımı artırma

» Eklem ve kas ağrısı için eklem içi ağrı kesmek amacıyla minör uygulama

» Yara bakımı ve tedavisi

» Saç ekimi sonrası saçların tutulumunu sağlamlaştırmak ve saç ekiminin etkisini artırmak için,

» Saçın organik sebepli dökülümünü azaltmak için

 

Kilo-Vücut Bölgesel Yağ Analizi ve Diyet

 

Kanser Tedavi Planlaması

Detaylı bilgi için linkiteki web sitesini inceleyebilirsiniz.

www.kansermiyim.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.