SON DAKİKA

Vegan saç ürünleri ile otantik güzellik hareketi başlıyor

Bu haber 26 Nisan 2019 - 21:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bütünsel, vegan ve premium saç ürünleri markası Authentic Beauty Concept markası Türkiye’de de satışa sunuldu.

 

“Bize güzellik veren, filtrelenmemiş bireyselliğimiz ve karakterimizdir.” söylemiyle Berlin’de doğan; özenle seçilen saf içeriklerle yaratılan vegan* saç ürünleri markası Authentic Beauty Concept, Nisan itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu.

Markanın Türkiye lansmanı, dün akşam Nişantaşı 212 Studio’da gerçekleşti. Sanat, moda, ve tasarım dünyasından Gonca Vuslateri, Zeynep Tosun, Tamer Yılmaz, Simay Bülbül, Aslı Filinta, Deniz Marşan, Şirin Ediger, Hande Can gibi isimlerin katıldığı otantik lansmanda, Berlin’den özel olarak gelen Authentic Beauty Concept global marka elçisi, ünlü saç stilisti Said Rubaii de büyük ilgi gördü.

Modern dünyanın hızlı hayat temposunda kendi kökleri ve doğayla bağlantısını koparmadan yaşamak isteyen; aynı özeni saçlarına da gösteren ve kendi karakterini ortaya koymanın yarattığı güzelliğe inanan kadınların tercihi Authentic Beauty Concept, otantik olanın filtrelere ihtiyaç duymadığı gerçeğinden yola çıkarak tasarlanan premium saç ürünleri yaratıyor.

Özenle seçilmiş içeriklerle üretilen; silikon, sülfat, mineral yağları, yapay renklendiriciler ve paraben içermeyen Authentic Beauty Concept ürünleri, aynı değerleri paylaşan seçkin kuaförlerin, kadınlara gerçek hissettiren bir dizi saç ürünü bulma iç görüsünden doğdu. Doğanın bilimle buluştuğu formüller yaratan marka; mango gibi doğal içeriklerin faydalarını korumak adına, buharla damıtma yöntemi ve ultrasonla ayrıştırma gibi özel teknikler kullanarak, arındırılmış ürün felsefesi ile premium ürünler sunuyor.

*Hayvansal içerik barındırmaz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.