SON DAKİKA

Vadistanbul Jolly Joker Sahnesi’nde Konser etkinlikleri

Bu haber 17 Ocak 2018 - 15:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eğlence En Doğal Hakkınız…

Sevilen Şarkıcı Yaşar Vadistanbul AVM’de

Vadistanbul’da kapılarını açan Jolly Joker, 26 Ocak’ta ünlü müzisyen Yaşar’ı ağırlıyor. Sevilen şarkıcı unutulmaz bir gece yaşatacak

İstanbul’un en beğenilen lezzet ve eğlence mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturan şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM‘de bulunan Jolly Joker, sevilen şarkıcı Yaşar‘ın konseriyle unutulmaz bir gece yaşatacak. 26 Ocak Cuma günü saat 22.00‘da gerçekleşecek konserde sanatçı, 90’lı yıllardan günümüze en sevilen şarkılarını hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendirecek.

AVM’nin kapanışından sonra başlayacak olan konserler için biletler, biletix ve Vadistanbul’daki Jolly Joker satış noktalarından temin edilebilir.

Levent Yüksel Vadistanbul AVM’de Med-Cezir Yaşatacak!

Şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM’de kapılarını açan Jolly Joker, sevilen sanatçı Levent Yüksel’i ağırlıyor. 27 Ocak’taki konserde sanatçının ‘Med-Cezir’deki unutulmaz şarkılarıyla 90’lı yıllara giderken ‘Hayatıma Dokunan Şarkılar’ı ile tam bir nostalji yaşanacak

İstanbul’un en beğenilen lezzet ve eğlence mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturan şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM‘de bulunan Jolly JokerLevent Yüksel‘i hayranlarıyla buluşturuyor. Sanatçı seslendireceği eserlerle, Med-Cezir albümündeki unutulmaz şarkılarının hafızalara kazındığı 90’lı yıllara götürürken, 2017’de çıkarttığı son albüm ‘Hayatıma Dokunan Şarkılar’la, tam bir nostalji yaşatacak.

İstanbul’a yepyeni bir nefes veren ve her mevsim yeşilin başka bir tonuyla misafirlerini karşılayan Vadistanbul AVM‘de bulunan Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi‘nde 27 Ocak Cumartesi günü saat: 22.00‘da gerçekleşecek bu konser kaçmaz.

AVM’nin kapanışından sonra başlayacak olan konserler için biletler, biletix ve Vadistanbul’daki Jolly Joker satış noktalarından temin edilebilir.

Hikmet Aydoğan

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.