SON DAKİKA

ÜNLÜ POPÇU YALIN, SEVGİLİLER GÜNÜ SINGLE’ININ KAYDINI VODAFONE FREEZONE STÜDYO’DA GERÇEKLEŞTİRDİ

Bu haber 08 Şubat 2018 - 13:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yalın, her yıl merakla beklenen Sevgililer Günü single’ının kaydını Vodafone FreeZone Stüdyo’da gerçekleştirdi. Yalın, Vodafone FreeZone Stüdyo’da profesyonel kayıt yapan ilk isim oldu. Söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu’na ait olan single için 3 ay hazırlanan Yalın, yeni aşk şarkısını 13 Şubat’ta ilk kez Vodafone FreeZone Stüdyo’da Sevgililer Günü’ne özel online konserde seslendirecek.

Türkiye’nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo, daha önce yapılmamış ve başka bir yerde bulunamayacak performanslara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Türk pop müziğinin başarılı ismi Yalın, her yıl merakla beklenen Sevgililer Günü single’ının kaydını Vodafone FreeZone Stüdyo’da gerçekleştirdi. Böylece, Vodafone FreeZone Stüdyo’daki ilk profesyonel kayda imza atan Yalın, yeni aşk şarkısını 13 Şubat’ta ilk kez Vodafone FreeZone Stüdyo’da seslendirecek. Vodafone FreeZone Stüdyo web sitesinden canlı yayınlanacak, Sevgililer Günü’ne özel online konserde Yalın, mekân sorunu olmadan tüm sevenleriyle bir araya gelerek hayranlarına bir kez daha aşk ve romantizm dolu anlar yaşatacak.

“Vodafone FreeZone Stüdyo çok özel bir mekân”

Yeni single kaydı öncesi Vodafone FreeZone Stüdyo’da gazetecilerle bir araya gelen Yalın, “Vodafone FreeZone Stüdyo’da ilk kaydım. Heyecan verici, harika bir mekân olmuş. Profesyonel kayıt için gerekli tüm imkânlar mevcut. Yeni yeteneklerin keşfedilmesi için biçilmiş kaftan” diye konuştu.

Günümüz insanının dokunarak barışmaya ve anlaşmaya ihtiyacı olduğunu belirten Yalın, “Sevginin ve aşkın günü 14 Şubat anlaşmak için çabalamaya başlanabilecek en güzel gün. Bir sarılabilsek, bir el sıkışabilsek, aslında aşılır en büyük engeller ve ısınır kalpler. Geç olmadan başlayalım, sarılarak. Hele bi başla” dedi.

Yalın sözlerini “Yeni single’ımı ilk kez 13 Şubat’ta Vodafone FreeZone Stüdyo web sitesinden canlı yayınlanacak online konserimde seslendireceğim, herkesi bekliyorum” diyerek tamamladı. Toplantıda Yalın’ın yeni single’ından bir bölüm de dinletildi.

Söz ve müziği kendisine ait olan single için 3 ay hazırlanan Yalın, yeni single’ı için Ozan Çolakoğlu ile birlikte çalıştı.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.