SON DAKİKA

ÜNLÜ OYUNCU HA BABAM HAYTA İSMAİL EVLENDİ

Bu haber 18 Aralık 2017 - 15:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Ünlü oyuncu Hayta İsmail  yaş farkına rağmen sevdiği kız Kader Kaynak ile evlendi.Damat 62.Gelin  23 yaşında olmasına rağmen aşk laf dinlemedi ve mutluluğa imza atarak nikahları kıyıldı ve düğün yapıldı.
Yeşilçamda Hababam sınıfının Hayta İsmaili  Ahmet Arıman ile Kader Kaynakın ertelenen nikahı sonunda bütün olaylara rağmen kıyıldı.Hayta İsmaili nikahta Hababam sınıfı oyuncuları sevenleri ve aileleri de yanlız bırakmadılar.
Olaylı bir şekilde nikah masasına oturan Ahmet Arıman ” Biz kimseye bir şey yapmadık ve zorlamadık.Bizim içimiz rahat,millet arkamızdan bir şeyler söylüyor ama araştırılsın hiç kimseye bir şey yapmadık.Bu kadar basit bu benim kaderimmiş ne yapalım.Bende isterdim biraz daha büyük olsun.Biz gerçekten çok mutluyuz aşkın yaşı yokmuş bunu öğrendik.Ben kendimi yaşlı görmüyorum.Nerede tırak orada bırak bittiği zaman biter zaten.Benim kaderimde bu varmış ne yapalım.Biz birileri gibi eğlenmiyoruz evleniyoruz ve nikahımızıda kıydık.” dedi.
Yeni evli çift Ataköy Yunus Emre  nikah salonundan  sonra Beylikdüzü Işıldak düğün salonunda düğününü de yaparak mutlu bir şekilde dünya evine girdiler.
Muharrem Erdemir

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.