SON DAKİKA

UNIQ İstanbul ve Toplum Gönüllüsü gençler, çocuklara masal gibi bir gün yaşattı

Bu haber 05 Şubat 2018 - 20:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kültür sanatı herkes için erişilebilir kılma misyonuyla çalışmalar yapan UNIQ İstanbul, hazırladığı özel programla Toplum Gönüllüsü gençlere ve İstanbul’un farklı ilçelerinde gençlerin birlikte çalıştıkları çocuklara unutamayacakları bir tatil hediyesi verdi.

Türkiye’nin en büyük açık hava buz pisti UNIQ Winter Tales’te hayatlarında ilk kez buz pateni yapma şansı yakalayan gençler ve çocuklar profesyonel antrenör ve eğitmenlerden özel ders aldı. Vücut koordinasyonunu geliştirirken özgüven gelişimine de katkı sağlayan bu özel sporu deneyimleyen gençlerin ve çocukların mutluluğu gözlerinden okundu.

Buz patenini deneyiminin ardından çocuklar Glass Room’da ‘Çizmeli Kedi Müzikali’ni, gençler ise Levent Üzümcü’nün ‘Anlatılan Senin Hikayendir’ oyununu keyifle izledi. Dünyanın en kapsamlı Da Vinci Sergisi ‘Leonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul’da’ sergisini de ziyaret etme şansı yakalayan gençler ve çocuklar birebir olarak eserleri inceledi.Ü

Tüm çalışmalarıyla çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunmayı hedefleyen Toplum Gönüllüleri Vakfı ve kültür sanatı herkesle buluşturmak isteyen UNIQ İstanbul tüm yıl boyunca gençlere ve çocuklara farklı heyecanlar yaşatmaya devam edecek.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.