SON DAKİKA

“Umut’la Keyfe Keder” Alem FM’de!

Bu haber 05 Mart 2018 - 11:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tüm zamanların en iyi müzikleriyle müzikseverlerle buluşan Alem FM’degece radyo dinleyen insanların dostu arkadaşı olacak, şiir, şarkı ve sohbet programı başlıyor. 5 Mart Pazartesi gününden itibaren gece saat 01:00 -04:00 saatleri arasında Umut Kuzkaya’nın sunumuyla “Umut’la Keyfe Keder” Alem FM’de!

Hafta içi her gece 01.00 – 04.00 arasındaunutulmayan ve en çok sevilen şarkıların paylaşıldığı, gündeme dair konuların konuşulduğu, şiirlerin okunduğu, canlı telefon bağlantıları ile geceye dair paylaşılması gerek duyguların sohbeti ile süren Keyfe Keder artık hafta içi her gece Alem FM’de dinleyicileriyle buluşacak.

Umut Kuzkaya, 01.02.1982’de Mersin’de ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya gözlerimi açtı. Henüz 1 yaşında umutların şehri İstanbul’a taşınma kararı aldı aile büyükleri. Çok iyi bir radyo dinleyicisi olarak onunda herkes gibi mikrofonla tanışma isteği boy göstermeye başladı ve 2005 yılında İstanbul’da sadece bir ilçeye yayın yapan yerel bir radyoda meslek hayatına ilk adımı attı. Böylece bir kere mikrofonun tozunu yuttu ve radyo onun için vazgeçilmezi oldu. 30.05.2015’te evlendi, hemen ardından dünyanın en güzel duygusu olan babalığı tattı, Bige ve Fatih Giray isminde iki evlat sahibi oldu. 1 Mart 2018 itibariyle Alem FM ailesine katıldı.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.