SON DAKİKA

Twitter aşığı ünlüler bakın neler yapıyor?

Bu haber 27 Şubat 2018 - 17:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Günlük hayatımızın vazgeçilmezi Twitter, ünlüler tarafından da yoğun olarak kullanılıyor. Peki ünlülerin hangi amaçla ve nasıl paylaşımlar yaptıklarını merak ettiniz mi?

Demet Akalın (@DemetAkalin)

6.55 milyon takipçi sayısına sahip olan Akalın, konser bilgileri, yeni albüm ve şarkı çalışmaları, özel hayatından kesitleri takipçileriyle paylaşıyor. Duyarlı kişiliğiyle tanınan ve ülke gündemini de yakından takip eden başarılı şarkıcı, önemli haber ve gelişmeleri de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Ünlü şarkıcı, Twitter aşığı olarak hem özel hayatı hem de profesyonel hayatı hakkında an be an takipçilerini bilgilendiriyor.

Tolga Çevik (@TolgaCevik)

Tolgshow’daki başarısıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tolga Çevik, Twitter hesabından programına yönelik paylaşımlar yapmayı, katılacak konuklar hakkında bilgi vermeyi ve tanıtımları yayınlamayı ihmal etmiyor.

Nusret (@nusr_ett) #SaltBae

Ünü sınırları aşan Nusret, 2017 yılının en çok konuşulan isimlerinden biriydi. Nusret, ünlü isimlerle çekilen fotoğraflarını ve “et şov”larını Twitter’da çok sayıda takipçisiyle paylaşıyor. En son ünlü futbolcu David Beckham’la fotoğrafını paylaşan Nusret’in bu fotoğrafı bin kereden fazla retweet edildi.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.