SON DAKİKA

Türkiye’nin lezzet ağı profesyonellerle genişliyor

Bu haber 19 Nisan 2018 - 10:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türk FoodTech girişimi Meal Box, 2017 sonunda aldığı yeni yatırımla büyürken, butik yemek üreticisi profesyonellerle lezzet ağını genişletmeyi planlıyor.

Türkiye’nin FoodTech alanında öncü girişimi Meal Box, taze, sağlıklı ve lezzetli yemekleri daha hızlı ve verimli hazırlamak için lezzet ağını genişletmeye hazırlanıyor. 2017 yılı sonunda Hasan Aslanoba’dan aldığı 500 bin dolarlık yatırımın ardından butik yemek üretimi projesi için yeni iş ortaklarına kapı açan Meal Box, kendi mutfağı ve profesyonel bir ekibi olan firmalarla bu kapsamda çalışmayı hedefliyor.

Butik yemek üretimi alanında profesyonelleşmiş, yemek üretimi süreçlerini kendi mutfağında uçtan uca gerçekleştirebilecek iş ortaklarıyla birlikte Meal Box en taze, en lezzetli ve en sağlıklı öğünleri daha geniş bir iş ortağı ağı üzerinden müşterilerine sunmayı sürdürecek.

Dağıtıma Uber modelini getirmişti

Aldığı son yatırımla dağıtım ağını büyütmek için harekete geçen Meal Box, yakın dönemde tüm araç sahiplerinin başvurabildiği “Uber tipi” iş ortaklığı modelini duyurmuştu. Bugüne kadar sadece kurye sahibi yerel işletmelerin katılabildiği Meal Box Dağıtım Partnerliği Programı, araç sahibi herkese katılım imkânı sunacak şekilde genişletildi. Meal Box’ın yeni iş modeliyle taze, sağlıklı ve lezzetli öğünler abonelere daha hızlı teslim edilirken, araç kullanıcıları da ek gelir elde etme fırsatına sahip oluyor.

Meal Box butik yemek üretimi projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru formu https://www.mealbox.com.tr/kurumsal-abonelik?utm_source=google&utm_medium=google&utm_campaign=google&gclid=EAIaIQobChMIm5rTo6HB2gIV6Z3tCh3RlwhzEAAYASAAEgKqEfD_BwE adresinde yer alıyor.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.