SON DAKİKA

TÜRKİYE’DEKİ SPOR SALONLARINDA BİR İLK

Bu haber 15 Mart 2018 - 13:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hizmet vermeye başladığı tarihten bu yana Anadolu Yakası’ndaki spor salonları arasında gözde spor salonu olan “Shaba”’, diğer salonlardan ayrı olarak üyelerine verdiği fizyoterapi hizmeti ile bir ilke imza atıyor.

Shaba ailesine katılan her yeni üyeyi Sportomed Ortopedik ve Sportif Rehabilitasyon Merkezi!nden gelen uzman fizyoterapistler tarafından incelemeye alarak, kişinin ortaya çıkan rahatsızlıklarını veya oluşabilecek sakatlıklarını önlemeye yönelik, kişiye özel ve rahatsızlığa uygun tedavi programları planlıyor. Oluşturulan programın uzman eğitmenlerin kontrolünde uygulanmasına önem veren Shaba Life Club, bünyesinde bulundurduğu uzman fizyoterapist eğitmenlerle kişinin beden gelişimini yakından takip ediyor.

Kişiye özel egzersiz programlarıyla farkını fark yaratan Shaba Life Club, sağlıklı bireylerde de ihtiyaca yönelik egzersiz seansları ile yaşam kalitesini üst seviyede tutmaya yönelik çalışmalar uygulanıyor.

Yaşamlarını daha verimli ve sağlıklı kılmak isteyenler için çözümler sunan Shaba Life Club, ailesine katılan üyelere fizyoterapinin yanı sıra Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’nden gelen uzman diyetisyenle beraber kişiye özel diyet programları sunuyor.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.