SON DAKİKA

Türkiye, ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines İle Dünyaya Açılıyor

Bu haber 13 Aralık 2017 - 11:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman dünyanın en büyük üçüncü fuarı olan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’in 2018 içeriğini MAG okurlarına anlattı.

“Dünyanın en büyük üçüncü fuarı”

“Türkiye MICE sektörünü dünyaya tanıtıyor”

“Turizm ve MICE sektörleri çok zor bir süreçten geçti”

“Global MICE sektöründeki yerimizi daha da ileriye taşıyacağız”

“Teknolojinin beşiği olan ülkelerdeki markalar yer alacak”

21-23 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi – ICC’de gerçekleşecek olan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines 2018’i MAG okurlarına anlatan Volkan Ataman, “ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines, dünyanın en büyük üçüncü MICE fuarı olarak, öncelikle Türkiye MICE sektörünü dünyaya tanıtıyor ve sektör hakkındaki farkındalığı artırıyor. Türkiye MICE sektörünün güçlü paydaşlarını global MICE pazarına tanıtırken, bir yandan da hosted buyer programıyla yeni etkinliklerin Türkiye’ye kazandırılmasını ve sektörün sürdürülebilir olmasını sağlıyor” dedi. Türkiye ve dünya MICE endüstrisini bir araya getirmek ve sektörün büyümesine katkı sağlamak amacıyla her yıl büyük bir emek ve özenle gerçekleştirilen organizasyonda teknolojinin beşiği olan ülkeler de yer alacak.

İlkleri ve yenilikleri okurları ile buluşturan MAG, Demet Şener ve Atıl Kutoğlu’nun kapak yıldızı olduğu Aralık sayısında birbirinden renkli içerikleri,özel röportajları ile www.magdergi.com.tr,DijiMecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.