SON DAKİKA

Tüm dünyayı etkisi altına alan fenomen şov; Blue Man Group Zorlu PSM’ye geliyor!

Bu haber 17 Ocak 2018 - 16:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İsmini, ekibin bizzat yarattığı mavi karakterden alan ve sahne şovuyla tüm dünyada bir fenomene dönüşen Blue Man Group, Zorlu PSM ve BKM işbirliğiyle İstanbul’da olacak. Bugüne kadar 20’den fazla ülkede sahnelenen ve 35 milyondan fazla seyirciyle buluşan şov, 13-25 Şubat tarihleri arasında Zorlu PSM’de sahnelenecek.

1991’den bu yana müzik, teknoloji ve komediyi bir araya getiren Blue Man Group, dünya turnesi ekibi ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gelişen teknolojilerle, yepyeni müziklerle ve taze hikayelerle donatılmış gösterilerin hiçbiri, bir diğerine benzemiyor ve farklı kültürlere hitap etmeyi başarıyor.

Grubun çıkardığı bir kitap ve birçok albüm de bulunuyor…

Grammy adaylığı bulunan Blue Man Group; sonuncusu “THREE” olmak üzere kendi adlarıyla yayınladıkları albümler, “Megastar World Tour” adlı parodi turneleri ve kendileri hakkında merak edilenleri eğlenceli bir şekilde paylaştıkları “Blue Man World” kitabıyla da büyük beğeni topluyor.

İzleyici her şeyi unutup, sadece eğlenecek!

İzleyiciye, hayal gücünün sınırlarını zorlayan, eğlenceli bir görsel dünya sunan Blue Man Group, BKM işbirliğiyle 13-25 Şubat tarihleri arasında Zorlu PSM Ana Tiyatro’da olacak… Biletler, www.zorlupsm.comwww.biletix.com adreslerinden ve Zorlu PSM gişelerinden temin edilebiliyor.

Bilet Fiyatları:

Splash Zone: 195 TL // 1.Kategori: 175 TL // 2.Kategori: 135 TL // 3.Kategori: 80 TL

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.