SON DAKİKA

TOY COMEDY CLUB’DA İKİ GÜN ÜST ÜSTE, BOL BOL KAHKAHA!

Bu haber 21 Şubat 2018 - 8:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TOY Comedy Club’da 27 Şubat Salı akşamı, kadın mizahını sahneye taşıyan Lesli Karavil’in, 28 Şubat Çarşamba akşamı ise komedyen Doğu Demirkol’un stand-up gösterileriyle yine bol bol kahkaha var!

 TOY İstanbul’un, komedi için yeni bir cazibe merkezi oluşturmak hedefiyle hayata geçirdiği TOY Comedy Club, Bebeköy Backbar’da stand-up dünyasının bilinen isimlerini sahnesinde ağırlamaya devam ediyor.

 Oyuncu ve yönetmen Lesli Karavil, biriktirdiği kahkaha dolu hikâyeleri ve hayatın basit ama komik anlarını anlattığı stand-up gösterisiyle 27 Şubat 2018, Salı akşamı TOY Comedy Club’da sahne alacak. 90 dakika boyunca izleyenleri, muhteşem bir enerji ve samimiyetle kahkahalara davet eden Karavil, teknoloji özürlü olmanın sancılarını, yurt dışına kaçış planlarını, kadın olmanın zorluklarını ve daha bir sürü komik hikâyesini anlatıyor.

TOY Comedy Club’da 28 Şubat 2018, Çarşamba akşamı ise, çeşitli fenomen videoların kahramanı olan komedyen Doğu Demirkol seyircisiyle buluşacak. Stand-up gösterisinde kendi yaşamından ve bu topraklarda güldürü niteliği taşıyan her olaydan beslenen Demirkol izleyicisinin karşısına, iddialı ve mütevazı duruşu arasındaki mizahi çizgide çıkıyor.

Başlama saati 21.00 olan gösterilerin biletleri, Biletix’ten ve TOY Comedy Club’tan temin edilebilir.

 

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.