SON DAKİKA

TOUR BY VANS III; KIBRIS

Bu haber 22 Aralık 2017 - 22:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vans Türkiye Kaykay Takımı, üçüncüsü düzenlenen “Tour by Vans III” ile hayalleri bir adım öteye taşıyor. Kaykay üzerinde Kıbrıs’a taşıyan takım, bu tura ait fotoğraf ve kısa film çalışmalarını sanat tutkunlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Vans Türkiye Kaykay Takımı’nın Kıbrıs turuna ait fotoğraf sergisi, kısa film gösterimi 23 Aralık akşamı Bantmag’in katkılarıyla BİNA’da gerçekleşecek özel bir etkinlikle kaykay tutkunlarıyla buluşacak. Palmiyeler geceye canlı müzik performansıyla renk katarken, Grup Ses ve Age Reform Dj Set’in arkasında müziğin ritmini artıracak.

Gece-gündüz demeden kayan Vans Türkiye Kaykay Takımı’nın 4 üyesi; Cenk Kulioğlu, Alper Çanakçı, Yiğit Akbıyık ve Ali Osman Ensar güncesini anlatan sergi; kentleşme, modern yaşam, kaykay kültürü ve sokakların diğer yüzünü anlatacak. 1970’li yıllardan beri dünyada ve Avrupa’da yapılan; kayılmaya müsait, keşfedilmemiş lokal duraklara giderek lokal kaykaycılarla bir araya gelme amacını taşıyan ve bu eşsiz kaykay turunu gerçekleştiren takım, bu anlamda Türkiye’de başarılı işlere imza atıyor.

21 fotoğraf, 6dakika görüntü, 4 farklı insan ve 1 takım konseptinde renkli ve eğlenceli enstantanelerin yakalandığı ‘Tour By Vans III’ Bant Mag.’in ev sahipliğinde 28 Aralık tarihine kadar Bant Mag. sergi alanında ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek…

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.