SON DAKİKA

TOLGA ÇEVİK ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR

Bu haber 18 Aralık 2017 - 10:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye’ nin en başarılı oyuncularından biri olan Tolga Çevik sahnede 25. yılını doldurdu. Bu anlamlı dönemde ALEM dergisi Genel Yayın Yönetmeni Gözde Yörükoğlu, Tolga Çevik ile bir araya geldi ve ortaya sımsıcak bir röportaj çıktı.

4 saat süren çekimlerde ünlü oyuncu baştan aşağıya altın rengine boyandı. 25 koca yılını sahnede tamamlayan Tolga Çevik’in stylingini Hakan Öztürk yaparken, fotoğraflarını Cem Talu çekti.

İşte o sıcak röportajdan bazı bölümler;

G.Y: ‘Arkadaşım’ da 10’uncu, sahnede 25’inci yılınız. ‘Arkadaşım’ karakteri nasıl doğdu?

T.Ç: Aslında bir ihtiyaçla… Bir yapımcı bana “Komedi programı yapar mısın?” deyince Ben de “Yaparım, neden olmasın” dedim. O da “İyi, çünkü kanalla sözleşmeyi imzaladım, 13 gün sonra kasedi teslim etmemiz gerek” dedi. Acilen yeni bir şey yapmak lazımdı, ortaya ‘Arkadaşım’ çıktı. Güzel icraatlar hep çaresizlikten doğuyor.

G.Y: Bu dünyaya bir kez daha gelme şansınız olsa…

T.Ç: Tüm tecrübeyi bırakıp gidiyorsak, tekrar hayata gelmenin pek avantajı olmaz. Gelmek ister miyim onu da pek bilemiyorum. Pişmanlıklar mutlak ki var ama küçük şeyler. Birini kırarsam sonrasında çok pişman oluyorum mesela. Hatıralara yazılıyor çünkü. Onun dışında ben olmaktan memnunum. Yorucu ama memnunum. Yine gelsem yine ben olmakta sakınca yok gibi. Evet; ‘ben’i seçiyorum öğretmenim.

G.Y: Siz de eşiniz de evde olmayı seviyorsunuz. Evde yemek yapmak dışında nasıl vakit geçiriyorsunuz?

T.Ç: Ev en güzel şey. Niye uzak durasın ki? Elbette bizim de bazen kendimizi dışarı atasımız geliyor ama bu çok sık olmuyor. Bizim çocuklar yetişkin kafalı, haliyle muhabbet de güzel oluyor onlarla, tartışma da… Öte yandan evde, herkesin birlikte vakit geçirmediği anlarda tek başına yapmaktan hoşlandığı bir dolu şey de var. Boş durulmaz bizim evde. Yazları da Alaçatı köyümüz… Bekleriz…

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.