SON DAKİKA

This is Us’a “En İyi Erkek Oyuncu” Dalında Altın Küre!

Bu haber 10 Ocak 2018 - 16:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

FOXLIFE’ın sevilen dizisi “This is Us”, 75. Altın Küre Ödülleri’nde Randall Pearson karakterine hayat veren Sterling K. Brown ile TV Dizileri Drama Kategorisinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi oldu.

Hollywood Yabancı Basın Birliği tarafından bu yıl 75. kez düzenlenen sinema ve televizyon dünyasının en prestijli ödüllerinden olan Altın Küre Ödülleri kazananları açıklandı. FOXLIFE’ın sevilen dizisi “This is Us”, başrol oyuncularından Sterling K. Brown ile Drama Dalında TV Dizilerinde En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde Altın Küre kazandı. “Randall Pearson” karakterinin biyolojik babasını tanıdıktan bir kaç ay sonra kaybetmesi üzerine stresli ve mutsuz bir ruh haline girmesini başarıyla ekranlara taşıyan Brown, Eylül ayında da aynı rolüyle Emmy Ödülü’ne de layık görülmüştü.

Yolları beklenmedik şekilde kesişen ve farklı hikayeleri olan insanların hikayesini konu alan This is Us, Pearson ailesinin üyelerinin hayatlarının farklı dönemlerinden kesitleri ekrana taşıyarak hayatımızdaki en küçük olayların bile nasıl bir insana dönüştüğümüzü etkilediğini ve aramızdaki bağların zaman ve mesafe kavramlarının önüne geçtiğini gözler önüne seriyor.

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.