SON DAKİKA

TEPE GÜVENLİK’TEN İKİ YIL BOYUNCA YÜZDE 50 İNDİRİM

Bu haber 21 Mart 2018 - 13:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye’nin öncü elektronik güvenlik markası Tepe Güvenlik, yeni müşterilerine kurulumu yapılacak alarm sistemlerinden hem işyerine hem eve aynı anda alım yapılması durumunda ikinci sistem için iki yıl boyunca yüzde 50 indirim sağlıyor.

Konutların yanı sıra küçük işyerlerini de hedefleyen kampanyadan yararlanmak için iki yeni alarm sistemi montajının da mart ayı içerisinde yapılması gerekiyor.

İkinci alarm sistemi için tüketiciler yazlık konutlarını veya işyerlerini tercih edebilecek.Tüketiciler kendisi ile birlikte bir arkadaşı ya da yakını ile beraber başvurarak da bu kampanyadan faydalanabiliyor. Aynı anda hem işyerinde hem de evinde komple güvenlik konforu yaşamak isteyen tüketicileri hedef alan yeni kampanya ile tüketicilere sahada keşif ve teknik destek sağlamak için eğitimli ve bilgili bir danışman ekibi de ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Kampanyaya 444 83 73 numaralı telefonu arayarak ya da www.tepeguvenlik.com.tradresinde yer alan ücretsiz keşif formunu doldurarak başvuru yapılabiliyor.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.