SON DAKİKA

“TELSİZNET” İŞ ORTAKLARIYLA BULUŞTU…

Bu haber 22 Şubat 2018 - 12:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Telsiz sistemleri için gerekli frekans tahsisi ve altyapı kurulumu maliyetlerini ortadan kaldıran haberleşme servisi TELSİZNET’i piyasaya sunarak sektörde dikkat çeken bir yeniliğe imza atan Novatel, iş ortaklarıyla bir araya geldi. TELSİZNET’in hedef ve stratejileriyle, Türkiye pazarında nasıl konumlanacağına dair planların aktarıldığı toplantı katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Novatel’in düzenlediği iki günlük etkinliğe Türkiye’nin farklı bölgelerinde faaliyet gösteren iş ortakları katıldı. Toplantıda yeni nesil haberleşme servisi TELSİZNET’in gelişen teknolojiler ve değişen talepler doğrultusunda pek çok alanda kullanım kolaylığı sunduğundan bahsedildi ve TELSİZNET cihazlarının kullanımlarına dair teknik bilgiler aktarıldı.

Haberleşmenin iş verimliliği ve güvenliği ile üretim kalitesine etkisinin ciddi önem taşıdığını ve TELSİZNET’in hızlı, güvenilir ve kaliteli iletişim sunmasının yanında sağladığı avantajları aktaran Novatel Genel Müdürü Cem Ankara, iş ortaklarıyla biraraya geldikleri toplantı ile ilgili şunları söyledi:

“Standart telsiz alt yapılarının kurulumuna gerek duymadan ve alan sınırlaması olmadan GSM (2G, 3G, 4.5G) alt yapısı üzerinde çalışan TELSİZNET servislerininin sunduğu olanakları mümkün olduğu kadar geniş kullanıcı kitlesine ulaştırmak ilk hedeflerimizden. Bu kapsamda iş ortaklarımızla biraraya gelerek TELSİZNET’in yeni nesil haberleşme servisi olarak sektöre yaratacağı katma değeri ve sağlayacağı kolaylıkları konuştuk.

Farklı sektörlerde farklı şekillerde yaşanan hızlı ilerleyişi yakalamak ve özellikle bu ivmeli yükseliş için operasyonel açıdan çözümler sunmak ve destek olmaktan mutluyuz. Bu desteğimizi iş ortaklarımızla birlikte kullanıcılara daha efektif bir şekilde ulaştırmayı arzu ediyor ve iletişimlerimizi sürdürüyoruz.

Kamu, enerji, inşaat, güvenlik, perakende, lojistik, sağlık, turizm, madencilik gibi sektörlerin önde gelen firmalarına verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra küçük grupların haberleşmesi için de TELSİZNET haberleşme sisteminin kullanıma sunulması amacıyla gerekli çalışmaları başlattığımızın bilgisini iş ortaklarımıza aktardık.”

Cem Ankara, Novatel’in kendi satış ekibini güçlendirmesinin yanı sıra Türkiye’nin farklı illerinde yer alan güçlü iş ortaklarının da özverili çalışmalarıyla, TELSİZNET’i hedef sektörlerde hizmet veren firmalara daha hızlı ulaştırmayı amaçladıklarını belirterek sözlerini tamamladı.

 

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.