SON DAKİKA

Suat Güzey’in yazarlığa adım attığı ilk kitabı SKOZ

Bu haber 17 Mayıs 2019 - 0:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu Suat Güzey in yazarlığa ilk adımını attığı kitabı SKOZ / Sen Kim Olduğunu Zannediyorsun, raflardaki yerini aldı.

 

1997 Yılından bu yana dizi, sinema, tiyatroda oyunculuk, sunuculuk ve seslendirme alanlarında birçok projede yer alan Suat Güzey, 2012 yılından bu yana kişisel gelişim konusundaki araştırmalarını ve kendi yaşamından deneyimleriyle harmanladıklarını SKOZ da topladı ve yazarlığa ilk adımını attı.

Kitap, yaşamın beş duyuyla algılanan bir şey olmadığı gerçeğiyle buluşan yazarın, bunun ötesine bir yolculuk davetiyesi niteliğini taşıyor.

Kişiyi kendine doğru bir yolculuğa çıkartmayı hedefleyen SKOZ, bu yolculukta okuyucuya bir rehber olmaya çalışıyor.

Kişinin, hayat ve kendisi hakkındaki düşüncelerinin öğrenilmiş, ezberlenmiş kalıplardan oluştuğunu ve bunları kıramadıkça gerçekten yaşamıyor olduğunu iddia eden kitap, okuyucuyu gerçek kendisiyle buluşturmayı amaçlıyor.

‘’Seni bir yolculuğa çıkartmak istiyorum. Yolunu bulman için, önce yolunu kaybetmen gerekiyor’’ sözleriyle başlayan kitap, bakış açısını değiştirdiğinde ve farkındalık kazandığında yaşamın aslında ne kadar mucizevi, insanoğlunun, kendinin ne derece mükemmel olduğunu fark eden, yaşamdan, yaşanmışlıklardan damıtılanları seninle paylaşmak için heyecan duyan biri tarafından, ‘’Sen Kim Olduğunu Zannediyorsun’’ sorusuna birlikte cevap bulmak amacıyla yazıldı.

Kısa sürede okuyucudan yoğun ilgi gören SKOZ bir başucu kitabı olma yolunda hızla ilerliyor.

 

Okuyucunun,

Kimsin sen?

Olduğunu zannettiğin kişi olmana neler sebep oldu?

Hayatını kim yaşıyor, gerçekte ne yaşaman gerekiyor?

Şu anda hayatını oluşturan seçimler gerçekten sana mı ait?

Gerçek senle tanışmak istemez misin?

Sorularına cevap aramasını sağlayan kitap hakkında, yazar Suat Güzey,

‘’ Ben bir kişisel gelişim kitabı yazmadım. Benim amacım seni yıllardır terk etmek istemediğin konfor alanından çıkartmak, rahatını bozmak, kafanı karıştırmak. Bunları yapıp seni o uzun zamandır oturduğun yerden bir milim bile kıpırdatsam bana yeter ‘’diyerek yola çıkmış.

Halen oyunculuk, sunuculuk, seslendirme ve amatör olarak müzikle ilgilenen yazar, SKOZ okuyucusuna tek bir dilekte bulunuyor,

‘’ İyi yolculuklar’’

Muharrem ERDEMİR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.