SON DAKİKA

Stevie Awards’tan en büyük ödül olan altın ödülle dönüyor!

Bu haber 08 Mart 2018 - 21:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Müşteri hizmetleri, iletişim merkezi, iş geliştirme ve satış uzmanı departman ve çalışanları için dünyanın bu alanda en prestijli ödüllerinden biri olan Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nde (The Stevie Awards for Sales & Customer Service), “Satış ve Pazarlama Mobil Uygulama” kategorisinde en büyük ödül olan altın ödül, Türkiye’nin Ustaları platformu ile Stanley Black & Decker Türkiye’nin oldu.

Dünyanın birçok ülkesinden 600’den fazla yöneticinin katıldığı ödüller, 23 Şubat Cuma günü Las Vegas, NV’deki Caesars Palace’da düzenlenen bir gala ziyafetinde sahiplerini buldu.

DEWALT ve STANLEY markalarını bünyesinde barındıran Stanley Black & Decker

firması tarafından “Ustaların Ayrıcalıklı Dünyası” sloganıyla hayata geçirilen

Türkiye’nin Ustaları platformu dijital tüm platformlarda yayında.

Eylül 2017’de hayata geçen platformda şu anda 1500’e yakın onaylı usta yer alıyor.

Platforma üye olan ustalar, Türkiye’nin Ustaları online mağazasında DEWALT ve STANLEY ürünlerine kolayca ulaşabiliyor ve üyelere özel fiyatlarla kargo ücreti ödemeden ihtiyaç duydukları ürünü satın alabiliyorlar. Türkiye’nin Ustaları platformunu kullandıkça puan kazanan ustalar, bu puanları seçkin mağazalarda hediye çeklerine çevirebiliyor ya da online mağazada indirim olarak kullanabiliyor. Ayrıca, platform içerisinde kazanılan usta puanları ile her ay ilk 3’e giren ustalar sürpriz hediyelerle ödüllendiriliyor.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.