SON DAKİKA

Sosların kralı Bearnez Sos, Türkiye’de

Bu haber 11 Aralık 2017 - 17:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İsveç’in en büyük sos üreticilerinden Örneborgs Delikatesser’in en beğenilen soslarının başında gelen Bearnez Sos, şimdi Blue Foods LTD distribütörlüğü ile Türk lezzet severlerle buluşuyor. Özellikle et yemekleriyle mükemmel uyum sağlayan Bearnez Sos, tüm Carrefour Gurme ve Carrefour Hiper’lerde bulunabilecek.

Örneborgs Bearnez Sos, Türkiye’de ünlü şef “Deniz Ahmet Köse’nin seçimiyle” sloganıyla raflardaki yerini alıyor. Tarhun ve benzersiz İsveç tereyağı gibi en kaliteli malzemelerle hazırlanmış kremalı, zengin ve pürüzsüz bir sos olan Bearnez Sos, özellikle et yemekleriyle mükkemmel uyum sağlıyor. Aynı zamanda tavuk, balık ve vejeteryan yemeklerinin lezzetine de lezzet katan Bearnez Sos, patates kızartması ve elma patates için de mükemmel bir dip sos özelliğinde.

Sosların sosu olarak bilinen Bearnez Sos, şimdi tüm Carrefour Gurme ve Carrefour Hiper’lerde lezzet severleri bekliyor.

Örneborgs Delikatesser

Willy Örneborg tarafından 1969’da İsveç’te kurulan Örneborgs Delikatesser, o yıldan beri kaliteli sosun İsveçli uzmanı olmayı sürdürüyor. Bugün de en kaliteli sos çeşitlerini sunmaya devam eden Örneborgs Delikatesser, bütün soslarını akşam yemeklerine, mangal, piknik keyfine ya da hareket halindeyken yenen küçük bir yemeğe olağanüstü bir lezzet katmak için yapıyor.

Blue Foods LTD

İsveç doğumlu Kayserili işadamı Mikail Uçar tarafından kurulan Blue Foods LTD, ilk olarak yola Türkiye’de gıda sanayisi için plastik kap ve kapak üretip İsveç’e ihraç etmeye başlayarak çıktı. “Çünkü biz Türkiye’ye güveniyoruz” sloganıyla yoluna devam eden Blue Foods LTD, ihracatın yanı sıra Örneborgs Delikatesser’in Türkiye distribütörlüğünü alarak Türkiye pazarına giriş yaptı.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.