SON DAKİKA

Sónar Istanbul, iz bırakan performanslarla başladı!

Bu haber 09 Nisan 2018 - 14:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bu yıl 2. kez düzenlenen, yerli ve yabancı birçok müzikseveri etkisi altına alan Sónar Istanbul, ilk gününde ziyaretçilerine benzersiz bir festival deneyimi yaşattı. Zorlu PSM’nin farklı fonksiyonlara sahip tüm alanlarına yayılan Sónar Istanbul, birçok sanatçının müzik, ses ve ışık odaklı performansına ev sahipliği yaptı.

Sónar Istanbul, ikinci gününde SonarClub sahnesinde Fatboy Slim, Black Coffee, Jon Hopkins; SonarLab by Red Bull Music sahnesinde Magna Pia, Courtesy, Flava; Zorlu Holding ve Zorlu PSM’nin yaratıcılık ve teknoloji platformu Digilogue sunumundaki SonarHall sahnesinde ise Alva Noto, Vök, Liam Young ve daha birçok önemli sanatçının performansını ağırlayacak.

Sónar Istanbul’un ikinci gününde ücretsiz olarak kayıt olunabilen ve Digilogue’un desteğiyle sunulan Sonar+D bölümü; sabah 10.00’da başlayan dopdolu programındaki sanatçı söyleşileri, sunumlar, demolar, workshop, sektörel ve yaratıcılık bazlı panellerle Sónar Istanbul deneyimini bir festivalden çok daha fazlasına taşıyacak. +D’nin zengin içerikli programına; www.zorlupsm.com/tr/etkinlik/festival/sonar-istanbul-d-2018 üzerinden kayıt yaptırmak mümkün.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.