SON DAKİKA

SOMA’LI MİNİKLERE UNUTULMAZ SÜRPRİZ

Bu haber 09 Mayıs 2018 - 19:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

’Kiraz Mevsimi’ filminin başrol oyuncuları, Manisa Soma’lı çocuklara unutamayacakları bir sürpriz yaşattı…

Bir gencin hayallerine ulaşmak için maden ocağında çalışmaya başlamasıyla başından geçen olayları anlatan ‘Kiraz Mevsimi’ filminin başrol oyuncularından Taylan Güner, Önder Yalçın ve filmin  yapımcısı Ramis Tanacı Soma faciasının yıl dönümü haftasında ilçeye bağlı Eğnez köyünde evlerin kapılarını habersizce çalarak miniklere oyuncaklar dağıttı. Televizyonda gördükleri oyuncuları bir anda karşısında gören köy sakinleri ve minikler mutluluklarını gizleyemediler. Ünlü isimlerin köyünde olduklarını öğrenen köylüler meydana gelerek oyuncular ile hem sohbet etti hem filmin fragmanını film ekibiyle birlikte izlediler.

Filmin başrolü Taylan Güner,”Filmimizin bir bölümünde maden ocağında çalışan iki gencin konusu ele alınıyor. Çekimler sırasında rahmetli Turan (Özdemir) abi, ‘Oğlum o insalar orada ne yapıyorlar iyiler mi?Çekimlerden sonra bir gidip bakalım sohbet edelim’ demişti ancak birlikte gelmek kısmet olmadı. Bizde arkadaşlarım ile birlikte onun bu isteğini yerine getirmek için geldik, çokta mutlu olduk iyi ki gelmişiz” şeklinde duygularını anlattı.

KİRAZ MEVSİMİ KÜNYE

YAPIM: MELTAŞ YAPIM

SENARİST: RAMİS TANACI

YÖNETMEN: DURMUŞ AKBULUT

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: SERDAR ÖZDEMİR

OYUNCULAR: TURAN ÖZDEMİR, TAYLAN GÜNER, YAKUP YAVRU, PELİN ERMİŞ, ÖNDER YALÇIN, TOLGA DEMİRCAN, SERHAN SÜSLER, EMRE ERTUNÇ, SERAP OĞAN EREN,   ÖMER YILDIRIM, MEHMET OKUROĞLU, İSMAİL HAKKI TASLAK, SEZAİ SAPARCA, TALHA GÖKNAR

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.