SON DAKİKA

Sokak dansının nabzı Red Bull TV’de atacak

Bu haber 03 Mart 2018 - 4:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Farklı ülkelerden gelen başarılı sokak dansçıları 4 Mart Pazar gecesi Paris’te bir araya geliyor. Dansçılar, dünyanın en prestijli dans yarışmalarından Juste Debout’ta en iyi olduklarını kanıtlamak için yarışacak. Tüm gece sürecek bu dans şöleni saatler 00.00’ı gösterdiğinde Red Bull TV’den (www.redbull.tv) canlı olarak yayınlanacak.

Dünyanın en prestijli dans yarışmalarından Juste Debout bu sene yine Paris’te gerçekleşecek. 15 senedir sokak dansının trendini belirleyen bu yarışmada dünyanın farklı ülkelerinden gelen dansçılar kendi kategorisinde en iyi olmak için hünerlerini sergileyecek. Tüm gece sürecek nefes kesen performanslar ise Red Bull TV’den (www.redbull.tv) canlı olarak yayınlanacak. Yayın 4 Mart gecesini 5 Mart’a bağlayan gece 00.00’da başlayacak.


ORTAK DİLLERİ DANS

Juste Debout, sokak dansçıları için diğer dansçılarla bir araya gelerek kendilerini tartabildikleri bir yarışma… Bunun yanında dans adına kültürel alışverişin yaşandığı uluslararası bir dans platform olarak da öne çıkıyor. Farklı kültürlerden ve disiplinlerden gelen, kendi alanında uzmanlaşan dansçıların hünerlerini sergiledikleri yarışmada; hip hop, new style, house, locking ve popping gibi farklı disiplinler yer alıyor. Bu yıl yarışmada, Junior Dance Tour başlığında 6 ila 14 yaş arası genç yetenekler de kozlarını paylaşacak.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.