SON DAKİKA

Shakespeare ile tanışma fırsatı

Bu haber 22 Aralık 2017 - 22:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

şk ve rüyalar üzerine yazılmış, en haylaz, en haşarı Shakespeare komedisi ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ 7 Ocak Pazar günü saat 15.00’te Uniq Hall’da!

Çocuklar ve gençler tarafından en sevilen, en çok oynanan, hakkında en çok konuşulan oyun olma özelliğini de taşıyan ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ güzel bir pazar günü geçirmek için en ideal alternatifi sunuyor.

Shakespeare ile tanışma fırsatı 

Klasik Shakespeare sahnelemelerinden farklı olarak sadeleştirilmiş dili ve renkli uyarlamasıyla 7’den 70’e herkese hitap eden oyunun başrollerini Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan, Sezai Aydın, Arda Aydın ve İlham Erdoğan gibi büyük isimler paylaşıyor. ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’, çocuğunuzun tiyatro ve Shakespeare’le tanışması için müthiş bir fırsat olacak.

Çocuklara ve ailelerine özel fırsatlar 

Oyuna gelen çocuklar için özel hazırlanmış sürprizlerin yanı sıra, oyun sonrası kulise geçme imkanı da sunulacak. Çocuğu ile gelen ailelerden bir kişi, çocuğu ile birlikte ücretsiz kulis arkası geçiş fırsatından yararlanacak. Kuliste oyuncularla tanışıp, oyun hakkında konuşma fırsatı yakalayıp, çocukları ile unutulmaz bir gün yaşayacak. 7 Ocak Pazar günü saat 15.00’te çocuklarla kırmızı ormanın derinliklerinde güzel bir öğleden sonrası rüyası görmek için tüm aileler Uniq Hall’de buluşacak.

Oyunun biletlerine www.biletix.com’dan ulaşılabiliyor.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.