SON DAKİKA

Sevgililer Gününün sembol çifti

Bu haber 12 Şubat 2018 - 18:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

KizlarSoruyor tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen
“Sevgililer Günü’nün Sembol Çifti” anket sonuçları açıklandı.
Binlerce kişinin oy kullandığı ankette
2018 Sevgililer Günü’nün sembol çifti Fahriye Evcen-Burak Özçivit oldu.

Kadınların ve erkeklerin hayata dair her konuda birbirlerine soru sormak, yardım etmek ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor üyelerine “2018’de Sevgililer Günü’nün sembol çifti sence hangisi?” sorusunu yönlendirdi.

Ankette geçtiğimiz yaz dünya evine giren, gençlerin büyük hayranlıkla takip ettiği Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti oyların %52’sini alarak birinci oldu. Ankette Vatanım Sensin dizisinde başrolleri paylaşan, örnek evlilikleriyle adlarından söz ettiren Bergüzar Korel- Halit Ergenç çifti ikinci olurken, onları Kenan Doğulu- Beren Saat ve Pınar Altuğ- Yağmur Atacan çiftleri takip etti.

Altın Çift Hülya Koçyiğit-Selim Soydan

KizlarSoruyor sembol çiftin yanı sıra üyelerine “Aşkları yıllanmış, yıllandıkça değerlenmiş çiftlerimizden hangisi Sevgililer Günü’nün Altın Çifti? sorusunu yönlendirdi.

Hülya Koçyiğit ve Selim Soydan oyların %32’siyle anketi birinci olarak bitirdi. Ankette %31 oy oranıyla Betül- Cüneyt Arkın çifti ikinci olurken onları Sevim Emre-Orhan Gencebay ve Gülşen Bubikoğlu- Türker İnanoğlu takip etti.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.