SON DAKİKA

SERTAB ERENER GENÇ VE UZUN YAŞAMIN KİLİT NOKTALARINI AÇIKLADI

Bu haber 06 Şubat 2018 - 18:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Son zamanlarda sanat hayatı kadar, sağlıklı yaşam ve anti-aging konularıyla da gündemde olan Sertab Erener gençlik ve güzellik sırlarını YouTube kanalı aracılığıyla takipçileri ile paylaştı.

Daha önce paylaştığı video ile takipçilerinin merhaba@sertab.com mail adresine gönderecekleri sorulara YouTube kanalı aracılığıyla cevap vereceğini duyuran Erener, Kardiyoloji uzmanı Prof. Dr Zeynep Tartan, Genetik uzmanı Dr. Yaman Sağlam, Biyokimya ve Anti-aging uzmanı Dr. Ercüment İlgüz ve Anti-aging uzmanı Dr. Banu Özmen’in de katılımıyla tüm merak edilen sorulara cevap verdi. Paylaştığı videoda konunun uzmanları ile son dönemlerin en çok ilgi çeken konularından telomer ve sağlıklı yaşam konularından konuşuldu.

Hayranlarından çoğunlukla gelen ‘Telomer nedir? Telomerleri uzun tutmak için neler yapılmalıdır? Tedavi süreci nasıldır ve yan etkileri var mıdır? Bu tedavinin hastalıklar üzerinde de iyileştirme etkisi var mı?’ gibi sorulara doktorlar ile birlikte cevap veren Erener, telomer tedavisi sürecinde yaşadığı değişimi ve deneyimlerini paylaştı. Telomerlerini uzun tutarak sağlığı yerinde oldukça sahnelerde olmayı hedefleyen sanatçı, konu hakkında bilinmeyen ve merak edilenlerin yanı sıra ‘Cilt kalitenizi nasıl koruyorsunuz? Kullandığınız cilt bakım ürünleri nelerdir? Yaşam enerjinizi neye borçlusunuz?’ gibi sorulara cevaben günlük rutinlerinden, beslenme ve spor alışkanlıklarından bahsetti. Takipçilerinin sağlıklı yaşam ve anti-aging üzerine kendileri ile ilgili sorularına da yer verilen youtube yayınında, uzman doktorların da katkısıyla hem biliçlendirici hem de keyifli bir çekim gerçekleşti. İlerleyen zamanlarda sağlık konularına daha fazla ağırlık vermek istediği bilinen Sertab Erener’in YouTube kanalını tüm anti-aging ve sağlıklı yaşam meraklılarının sıkı takibe almasını tavsiye ederiz.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.