SON DAKİKA

Serenad Bağcan, İlk Solo Albümü’nü 7 Mayıs’ta Salon İKSV’de tanıtacak

Bu haber 29 Nisan 2019 - 22:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Serenad Bağcan’ın “Babama ve genlerime vefa albümü” şeklinde tanımladığı ilk solo albümü “Serenad”ın tanıtım konseri, 7 Mayıs’ta Salon İKSV’de gerçekleşiyor.

 

İlk solo albümünde kendi hayatından, acı-tatlı, birebir yaşadığı ya da şahit olduğu zamanlara ait şarkılara yer veren Bağcan; şarkılarının hayatlara ve yüreklere dokunmasını diliyor. Sanatçı, albümü dinleyenlerin, aynı ya da benzer şeyleri hissettiklerini, hatta yaşadıklarını anımsayıp kendilerine dair çok fazla şey bulacaklarına inanıyor.

Selda Bağcan’a ait Majör Müzik etiketiyle yayımlanan “Serenad” albümünde, Fazıl Say’ın “Hasreti Uykularda” ve “Burgazadayım Ben” adlı iki bestesi yer alıyor. Albümün çıkış şarkısı “Pamuk İpliği”, Serenad Bağcan’ın amcası Serter Bağcan’ın imzasını taşırken; “Bülbül”, “Annem” ve “Al Yüreğim Sende Kalsın” adlı eserler ise sanatçının babası Savaş Bağcan’a ait. “Mağusa Türküsü” ise Serenad Bağcan’a gelen yoğun istekler üzerine albümdeki yerini buluyor.

Serenad Bağcan’ın, ilk kez yakın dostları ve basın mensupları için seslendireceği “Serenad” albümünün; 7 Mayıs 2019, Salı akşamı 20.00 – 22.00 saatleri arasında Salon İKSV’de gerçekleşecek albüm tanıtım konserinde şahsınızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Hikmet AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.