SON DAKİKA

Seren Erdoğan Couture, Magical Night’ta

Bu haber 22 Aralık 2017 - 22:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç moda tasarımcısı Seren Erdoğan, Ankara cemiyet hayatının bir araya geldiği Magical Night’ta cemiyetin sevilen isimlerinin kıyafetlerini tasarladı.

Bilkent Otel’de gerçekleşen Magical Night, cemiyetin önde gelen isimlerinin bir araya getirdi. Yaklaşık bin kişilik bir katılımın olduğu gecede, genç moda tasarımcığı Seren Erdoğan; blogger Ayşegül Aygün Coşkun, İlknur Demir ve Nesrin Kılavuz gibi önemli isimlerin kıyafetlerini tasarladı.

Magical Night gecesi için kıyafetlerini tasarladığı müşterini en güzel ve zarif halleri ile göstermeyi hedeflediğini söyleyen Seren Erdoğan, “Kıyafet tasarımını yaptığım kişiler kendilerini kıyafetlerin içinde çok mutlu hissettiklerini söylediler benim için önemli olan buydu. Tasarımlarımda olabildiğince kişilerin karakterine uygun modeller ortaya koydum. Bu noktalara dikkat ederken 2018’in trendlerinden de uzaklaşmadım” ifadelerini kullandı.

Yeni yılın şarap kırmızısı kadife kumaş ile buluştu

Başkentin tanınmış simalarını giydirmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti: “Püsküllü ve saçaklı aksesuarlarla Ankara Etkinlik’in neşeli kadını Ayşegül Aygün Coşkun’un renkli kişiliğini tasarıma yansıtmaya çalıştım. Maskülen bir tarza sahip olan Nesrin Kılavuz’un tasarım modeli ve kumaş seçimi de yine bu yönde oldu. Gallery Cristal sahibi İlknur Demir’in kıyafet tasarımı için ise kadifeden vazgeçemedik. Önümüzde yeni yıl olduğu için şarap kırmızısı kadife kumaşı drapelerle tasarladık” dedi.

Aksesuar ve ayakkabı seçimlerinde de müşterisinin kombinine yardım eden genç modacı, “Özel gecelerde olduğu gibi bende Magial Night’ta da kendi markam olan “Seren Erdogan Couture” tercih ettim” dedi.

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.