SON DAKİKA

Sensonet ve Platform Güvenlik güçlerini birleştiriyor

Bu haber 08 Şubat 2018 - 9:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Arena bünyesindeki elektronik güvenlik sistemleri dağıtıcısı Sensonet, sektörün en yenilikçi şirketlerinden Platform Güvenlik ile güçlerini birleştiriyor. Arena Genel Müdürü Serkan Çelik bu birlikteliğin elektronik güvenlik ve akıllı otomasyon sistemleri sektörünün en büyük, en yenilikçi ve en hızlı hareket eden dağıtıcısını ortaya çıkartacağını söyledi. Çelik, Sensonet ve Platform Güvenlik’in güçlerini birleştirerek yeni teknolojileri sektöre kazandıran ve iş ortaklarına çok daha yakın olan bir dağıtım ve servis şirketi haline geleceğini belirtti.

‘Güvenlik sektörü radikal bir değişim içinde’

Platform Güvenlik’in Sensonet bünyesine katılmasından sonra Sensonet’in liderliğini Platform Güvenlik’in Kurucusu Aykut Atar üstlendi. Sensonet Genel Müdürü Aykut Atar şöyle konuştu: “Sensonet’in finansal ve lojistik altyapısı ile Platform’un iş ortakları ile birlikte geliştirdiği katma değerli iş modeli tecrübesini ve güçlü teknik alt yapısını birleştirerek hem üretici firmaların hem de iş ortaklarının bir numaralı dağıtıcısı olacağız.”

Aykut Atar, elektronik güvenlik sistemleri sektörünün akıllı otomasyon sistemleri, IoT ve dijital teknolojilerin gelişimi ile radikal bir değişim içerisinde olduğunu vurgulayarak bu değişime liderlik edeceklerini söyledi.

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.