SON DAKİKA

Senenin Son adidas Geyik Koşusu Gerçekleşti

Bu haber 12 Aralık 2017 - 9:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

adidas Geyik Koşuları

10 Aralık 2017

adidas Geyik Koşuları 10 Aralık tarihinde, Belgrad Ormanı’nda, zorlayıcı hava şartlarına rağmen, tüm zamanların katılım rekorunu kırdı.

İstanbul’un en önemli koşu etkinliklerinden biri olan adidas Geyik Koşuları, adidas ile yenilendiği 2017 senesinin dördüncü ve son koşusunda, zorlayıcı hava koşularına rağmen aldığı 1342 kayıt ile tüm zamanların katılım rekorunu kırdı.

4K, 14K ve 28K parkurlarından oluşan adidas Geyik Koşuları senenin son yarışında, zorlayıcı hava şartlarının sonucunda, eğlenceli görüntülere sahne oldu. “Yağmur çamur demeyen” 1019 koşucu start çizgisinde yer alarak, adidas Geyik Koşuları’nın en yüksek start rakamına ulaştı.

Bambi Koşuları da etkinliğin bir parçası olarak gerçekleşti ve çocuklardan büyük ilgi gördü. Çocuklar, adidas Runners koçları ile topluca ısındıktan sonra, orman havasında hareket etmenin keyfine vardı. Koşu başlamadan önce, adidas Runners Istanbul ekibi, “Sıkı Koş Sıkı Eğlen” diyerek koçlarıyla ısındırmaları yaptırdı ve yarış boyunca koşuculara moral desteği verdi.

adidas Geyik Koşuları ile ilgili gelişmeleri ve gelecek koşuları takip etmek için siteye tıklayabilirsin:

www.geyikkosulari.com
www.facebook.com/adidasRunningTR

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.