SON DAKİKA

Romantizma’ya Görkemli Gala

Bu haber 28 Kasım 2018 - 23:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başrollerini Janset ve Gökçe Özyol’un paylaştığı tiyatro oyunu Romantizma’nın galası Artı Sahne Mecidiyeköy’de gerçekleşti.

Senaryosunu ‘Bir Kadın Bir Erkek’ dizisinin senaristlerinden Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’ın kaleme aldığı yönetmenliğini ise Oktay Şenol’un üstlendiği Romantizma’nın galası dün gece gerçekleşti.

Janset ve Gökçe Özyol’u aynı sahnede buluşturan, iki perdelik komedi oyunu ‘Romatizma’nın galasına Şebnem Ferah, Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Erdil Yaşaroğlu, Begüm Kütük, Belma Canciğer-Gani Müjde, Nilüfer Açıkalın, Hazal Eylül Çelik, Öykü Serter ve Yosi Mizrahi gibi ünlü isimler katıldı. Sahnelenmeye başladığı günden itibaren 13. kez seyirciyle kapalı gişe olarak buluşan Romantizma oyunu izleyenlerden tam not alırken, oyuncular Janset ve Gökçe Özyol oyunun finalinde ayakta alkışlandı.

 

 Romantizma’nın konusu:

Romantizma’da yıllar sonra yapmak istedikleri düğün hazırlıkları ile ortaya çıkan “bir evlilik hastalığı” sahneye taşınıyorYasemin ve Uğur, evliliklerinin 20. yıl dönümünde yıllar önce içlerinde ukde kalan düğünü yapmaya karar verirler. Birbirinden farklı iki ayrı düğün hayal eden karı koca; nikah tazeleme yolunda yıllanan ve yıpranan ilişkilerini, kapanmayan hesaplarını ve halı altına süpürdükleri sırlarını sorgulayacak ve beraberlikleri hiç beklemedikleri bir sona doğru yol alacaktır.

 

Künye:
Yazan: Murat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes Akkan

Oyuncular: Janset – Gökçe Özyol

Yöneten: Oktay Şenol

Yapım: Gergedan Yapım
Yapımcı: Cengiz Şahin – Hakan Yılmaz
Müzik: Luxus
Işık Tasarım: Burak Gürsoy
Afiş Tasarım: Galip Aksular
Afiş Fotoğraf: Eren Yiğit

Muharrem Erdemir

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.