SON DAKİKA

Rixos Göcek’te Yaza Merhaba

Bu haber 23 Nisan 2018 - 21:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Göcek’te doğanın kalbinde, deniz ve çam ağaçları ile çevrili doğasıyla hayranlık uyandıran Rixos Premium Göcek; ünlü isimlerle birlikte Magazin Gazetecileri Derneği’nin (MGD) “Yaza Merhaba” partisine ev sahipliği yaptı.

Turkuaz rengi serin suları ve birbirinden muhteşem büyüklü küçüklü dünyaca ünlü koylarıyla tanınan Göcek’te, 2014 yılından bu yana Türk turizminehizmet eden Rixos Premium Göcek; Türkiye’deki magazin gazetecileri, magazine katkı sunan medya profesyonelleri ve yazarlarının tek çatı altında birleştiği sivil toplum kuruluşu Magazin Gazetecileri Derneği ile birlikte “Yaza Merhaba” etkinliği düzenledi.

Magazin gazetecileri ile birlikte, oyuncular Elif Ece Uzun, Aslıhan Güner ve Mert Kılıç, ses sanatçıları, Zeynep Mansur, Aylin Coşkun, Burcu Güneş ve Yeşim Salkım ve de Demet Şener gibi ünlü isimlerin de katılım sağladığı etkinlik kapsamında konuklar keyifli bir hafta sonu geçirdiler.

Etkinliğin ilk akşamı, Rixos HotelsYönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince ve Magazin Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulunun ev sahipliğinde gerçekleşen ve günün ilk ışıklarına kadar devam eden “Yaza Merhaba” partisinde, Oben Budak’ın muhteşem DJ performansı eşliğindeAylin Coşkun, Burcu Güneş, Yeşim Salkım ve Zeynep Mansur söyledikleri şarkılarla geceye renk kattı. Konuk sanatçılar sahnede şarkıları birlikte söylediler.

Gecede bir de pasta sürprizi vardı. Oyuncu Mert Kılıç ile şarkıcı Zeynep Mansur kendileri için hazırlanan sürpriz pastaları sahnede kestiler, Kılıç’ı ilk olarak eşi Aslıhan Güner kutladı.

Dünya mutfağından seçmelerin sunulduğu restoranları, eşsiz konfor ve üst düzey kaliteli anlayışı ile renkli dünyanın neferlerini ağırlayan ağırlayan Rixos Premium Göcek’teki “Yaza Merhaba” etkinliğinde; tüm hafta sonu çeşitli DJ performansları sergilenirken, düzenlenen partiler ile konuklar kış mevsiminin yorgunluğunu atarak “yaza merhaba” dediler.

Etkinliğin finalinde MGD yönetiminden yapılan açıklamada, bu etkinliğin bundan sonra da tekrarlanacağı ifade edildi.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.