SON DAKİKA

QRAS, yeni sezona merhaba dedi

Bu haber 11 Eylül 2019 - 9:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şehirli ve sosyal kadının dünyasında minimalist akımı başlatan, stilini minimal giyim ile yansıtan ve modest fashion tercihlerinde rahatlığından ödün vermeyen ayrıcalıklı kadınlara hitap eden QRAS, 2019-2020 Sonbahar-Kış sezonunun lansmanını Bomonti’deki QRAS Showroom’da gerçekleşti.

 

QRAS’ın 2019/2020 Sonbahar-Kış sezonunun lansmanı 3 Eylül Salı günü, Bomonti’deki QRAS Showroom’da gerçekleşti. İş, sanat, cemiyet hayatından seçkin kadınların katıldığı lansmanda QRAS Kurucu Ortağı Sümeyra Teymur ve QRAS Kurucu Ortağı ve Baş Tasarımcısı Hicran Kaya tasarımlarıyla misafirlerden tam not aldı. Stilini minimal giyim ile yansıtan ve modest fashion seçimlerinde rahatlığından ödün vermeyen kadınlar için QRAS biçilmiş kaftan. QRAS 2019/2020 Sonbahar-Kış koleksiyonunda; seyyah şehirli kadınların dünyaya ve doğaya sadık, keşfetmeyi seven öncü ruhu koleksiyondaki toprak tonlarıyla hayat buldu.

 

‘’Minimal and Modern Vintage Touches’’ Temalı Dikkat Çeken Tasarımlar

Sonbahar ruhunu şehirli kadınlara hissettirmeyi arzulayan QRAS 2019 Sonbahar Kış koleksiyonunda seyyah şehirli kadınlara sesleniliyor. 60’ların, 70’lerin 80’lerin ve 90’ların nostaljisini sıcak ve sofistike katmanlarla harmanlayan koleksiyon ‘’Minimal and Modern Vintage Touches’’ teması ile hazırlanarak sonbahara yakışır toprak tonları, yeşiller, kiremitler ve maviler kullanıldı. Yeni ve modern üretim yöntemleri ve siluetleri kullanılarak günümüze uygun giysiler üretilirken, 80’lerin ve 90’ların etkileri tasarımlara yansıdı. Vintage formların kullanıldığı koleksiyonda, omuzlara vurgu yapan elbiseler, basenleri gizleyen kesimler, güçlü detaylar ön planda.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.