SON DAKİKA

POYRAZ KARAYEL: KÜRESEL SERMAYE SEYİRCİYLE BULUŞTU!

Bu haber 14 Aralık 2017 - 11:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Limon Yapım ve Kanal D ortaklığı ile gerçekleşen Poyraz Karayel Küresel Sermaye film galası dün akşam Kanyon Cinemaximum’da gerçekleşti.

Kanal D’de yayınlanan Poyraz Karayel hikayesinin en başını anlatan filmin başrollerinde Celil Nalçakan, Musa Uzunlar, Emel Çölgeçen, Şükran Ovalı, Cem Cücenoğlu, Ali İl, Deniz Barut ve Erkan Can yer alırken, yönetmenliğini Osman Taşçı üstlendi.

Kırmızı halıda boy gösteren başarılı oyunculara ilgi büyüktü. Galaya birçok ünlü isim de katılırken, davetliler de sinema salonlarını doldurdu. Galaya katılanlar arasında Fikret Orman, Burak Kut, Emre Kaya, Caner Erkin, Ercan Saatçi, Keremcem, Çiğdem Batur, Umut Kurt, Yüksel Aksu da vardı

Poyraz Karayel Küresel Sermaye 15 Aralık’ta vizyona girecek. 

 

Filmin Sosyal Medya Adresleri:

@poyrazkuresel (instagram, twitter, facebook)

“POYRAZ KARAYEL: KÜRESEL SERMAYE”

Vizyon Tarihi: 15 Aralık 2017

Yapım: Content Turkey

Yapımcı : Hayri Aslan

Yönetmen: Osman Taşçı

Senaryo: Ethem Özışık

Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün

Müzik: Alpay Göltekin & Zeynep Alasya

 

 

 

 

 

Oyuncular : Celil Nalçakan (Zülfikar), Şükran Ovalı (Yasemin), Ali İl (Sadrettin), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Emel Çölgeçen (Sema), Musa Uzunlar (Bahri), Reha Özcan (Amir Yıldız), Deniz Barut (Karadul), Erkan Can (Makber), Seda Türkmen (Ajan), Sadi Celil Cengiz (Ajan 2), Bora Akkaş (Gürbüz), Sertan Erkaçan (Semih), Halit Karaata (Kulaksız Adnan)

 

 

Filmin Konusu:

2014 yılında geçer hikâye. O zamanların mafya babalarından Kulaksız Adnan’ın kızı Yasemin, kirli işler yapan Makber’in oğlu Semih ile birliktedir. Bu ilişkiyi istemeyen Kulaksız Adnan’ın, kızını Semih’ten ayırmasını Bahri Umman’dan istemesi ile başlar tüm olaylar. Bahri Baba bu görevi Sadrettin ve adamlarına vermesiyle de tehlikeli ama bir o kadar da komik ve heyecanlı maceranın pimi çekilmiş olur.

EndFragment

Fragman:

https://www.youtube.com/watch?v=5P1-9Nm0e1Q

 

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.