SON DAKİKA

PHYTO’dan Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bakım

Bu haber 10 Ocak 2018 - 16:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kronik saç dökülmesine karşı etkili serum

Erkek tipi saç dökülmesinde etkili, yoğun ve genetik seyrelmeyle mücadele eden ve 4 PATENT tarafından desteklenen, bu yenileyici konsantre saç büyümesini teşvik ederken saçın yoğunluğunu geri kazandırıyor. Bu sayede saç güce ve yoğunluğa kavuşuyor. 1 kg taze bitki içeren her bir serum özel içeriği sayesinde saçın yaşam döngüsünü uzatıcı, saç seyrelmesini geciktirici, aç büyümesini hızlandırıcı ve yoğunlaştırıcı etkiye sahip.

Fiyatı : 249 TL

PHYTOCYANE

Tepkisel saç dökülmesine karşı etkili ampul

Stres, yorgunluk, mevsim geçişleri, hamilelik ve diyet gibi durumlar karşısında oluşan tepkisel saç dökülmelerinde etkili bu özel ampul saçı güçlendirmeye yardımcı olurken büyümesini destekliyor. PHYTOCYANE saçı yoğunlaştırarak hacme ve parlaklığa kavuşmasını sağlıyor.

Fiyatı : 229 TL

PHYTOLOGIST 15

Yoğun saç dökülmesine karşı etkili serum

Erkeklerde kronik olarak görülebilen, kadınlarda hamilelik, ani kilo kaybı, stres, dış etkiler gibi nedenlerle artan saç dökülmesi ve saç teli incelmesine %99 doğal ve bitkisel kaynaklı formülüyle bakım ve onarım yapan PHYTOLOGIST 15, saç dökülmesinde gözle görülen yavaşlama sağlar. Daha dolgun ve daha kalın saç telleri oluşmasına destek olurken 5942 yeni saç teli oluşumu sağlıyor.

Fiyatı : 395 TL

 

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.