SON DAKİKA

Patirti.com Fashion TV Moda Ödülleri sahiplerini buldu

Bu haber 17 Nisan 2019 - 23:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Patirti.com ana sponsorluğunda gerçekleşen “Patırtı Fashion TV Moda Ödülleri” 15 Nisan’da İstanbul Bomonti Hilton Hotel’de ünlü sunucu Öykü Serter sunumuyla görkemli bir organizasyonla gerçekleşti.

 

202 ülkede aynı anda yayınlanan Patırtı Fashion TV Moda Ödülleri’nin verildiği ödül törenine iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri akın etti.

Bu sene Sayın Monik İpekel’in kurucusu, Sayın Revna Demirören’in başkanı olduğu “Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği” işbirliğiyle özel bir sosyal sorumluluk projesine imza atıldı. “Patırtı Fashion TV Moda Ödülleri” kapsamında “Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği” ile birlikte Moda Tasarımı, Moda Tasarımı ve Teknolojileri, Modelistlik, Stilistlik, Güzellik Uzmanlığı, Kuaförlük ve Makyaj konusunda önceliğin moda sektöründe eğitim almak isteyen şehit ve gazi ailelerin çocuklarına verildiği 100 kişi, burs hakkı kazandı. %100 burs kazanan 100 kişiye “Altier Moda ve Güzellik Akademisi” tarafından verilecek eğitimin sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika alma hakkı kazanacak.

Modanın En’lerin ödül aldığı “Patırtı.com Fashion TV Moda Ödülleri, ünlü modacılar Ertan Kayıtken & Yüksel Ak, Emre Erdemoğlu,  Mayo Markası Lourenve Patirti.com özel koleksiyonlarını sundukları defileler ile taçlandırıldı. Ünlü model Özge Ulusoy patirti.com defilesinde podyuma çıktı.  Defile sonrasında Patirti.com Yön.Kurul Baş. Veliğ Dağ ödülünü verdi.

En Moda Gelinlik Markası Pınar Bent şehit ailesi gelinlerine 50 gelinlik veriyor olması gecenin başka özel ayrıntısı olarak hafızalarda yer etti.

 

FASHION TV MODA ÖDÜLLERİ

YAŞAM BOYU MESLEK ve ONUR ÖDÜLLERİ

Ertan Kayıtken & Yüksel Ak, Ahmet Erarslan, Semra Tınaz, Başak Gürsoy, Oya Tolga, Lale Belkıs, Suna Selen, Faize & Sevim, Yusuf Kenan, Faruk Bayhan, Şenay Düdek Arzum Onan, Pınar Altuğ, Ayşe Erbulak Yüksek Ak ve Hülya Koçyiğit Yaşam Boyu Meslek ve Onur Ödülü aldı. Müge Anlı’ya da En Moda Sabah Kuşağı Programı ödülünü ünlü yapımcı Faruk Bayhan tarafından verildi. Fashion Tv Moda ödüllerinin ana sponsoru olan patirti.com adına yönetim kurulu başkanı Veli Dağ teşekkür plaketi verildi.

 

KURUMSAL ÖDÜLLER

Hilton İstanbul Bomonti Hotel  En Moda Otel ödülünü aldı. Ödülü Fashion Tv Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat tarafından Otel Müdürü Serkan Yalçınkaya verildi.

Doğal Dükkan En Moda Yöresel Mutfak ödülünü aldı. Ödülü Fashion Tv Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat tarafından Şevket Alaeddinoğlu verildi.

Polonez En Moda En Moda Brasserie/Restaurant ödülünü aldı. Ödülü Fashion Tv Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat tarafından Onur Tahincioğlu’na takdim edildi.

Remax En Moda Gayrimenkul Markası ödülünü aldı. Ödülü Fashion Tv Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat tarafından Aykut Celep’e takdim edildi.

Wella System Professional En Moda Saç Ürünü ödülünü aldı. Ödülü Fashion Tv Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat tarafından Yön. Kurul Bşkn Yusuf Engin takdim edildi.

“Selim Akar Medya ve Pr Ofisi”  “En Moda Pr Ofisi” ödülünü aldı.  Ödülü Fashion Tv Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat tarafından ünlü marka ve Pr danışmanına takdim edildi. Ünlü marka danışmanı Kimono takım elbisesiyle katıldığı gecede stiliyle ilgi odağı oldu.

Patırtı.com En Moda Online Alışveriş İnternet Sitesi ödülünü aldı. Gecede Patırtı.com defilesine baş manken olarak podyuma çıkan Özge Ulusoy Patırtı.com Yönetim Kurulu Bşk. Veli Dağ’a ödülünü verdi.

Altıer Moda Güzellik Akademisi En Moda Güzellik Merkezi ödülünü aldı. Ödülü Fashion Tv Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat tarafından Yön. Kurulu Bşk Serkan Selamet’e takdim edildi.

En Moda Estetik Kliniği Dr. Mustafa Karataş, En Moda Saç Uzatma Tekniği Nemesis, En Moda Güzellik Salonu Dekolte, En Moda Estetik Diş Doktoru Bora Burak, En Moda Gelinlik Markası Pınar Bent ödül aldı. Ödülleri Fashion Tv Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat tarafından verildi. Hayat Paylaşım Derneği kurucusu Monik İpekel’e verilen onur plaketini rahatsızlandığından dolayı kızı Reyhan İpekel’ aldı. Reyhan İpekel’e plaketi Liv Hospital Ulus Gn. Md. Meri İstroti plaketini takdim etti.

Yılın Öncü İş İnsanı Ödülü ise madde bağımlılığıyla mücadelede ‘Sporla Kal Güvende Kal’ projesiyle Şebnem Bursalı’ya verildi. Yılın Girişimci İş İnsanı ‘Kazan Kazan’ iş modeli projeleriyle Ertan Kapan seçilirken ödülü Reyhan İpekel tarafından verildi.

 

SEKTÖREL ÖDÜLLER

En Moda Erkek Giyim Tasarımcısı ödülünü Emre Erdemoğlu aldı. Ödülünü Gökhan Türkmen verdi.

En Moda Kadın Giyim Tasarımcısı ödülünü Zeynep Kartal aldı. Ödülünü Parıltı Derneği Başkanı Neşe Gönül verdi.

En Moda Stylist ödülünü Semra Russell aldı.

En Moda Manken Özge Ulusoy ve Serkan Tan ödülü Başak Gürsoy verdi.

En Moda Yönetmen Hilal Saral ödülünü Yasemin Özilhan verdi.

En Moda Senarist Melek Gençoğlu ödülünü Yasemin Özilhan verdi.

En Moda Pop Müzik Kadın Sanatçısı İrem Derici ödülünü Yonca Evcimik verdi.

En Moda Pop Müzik Erkek Sanatçısı Soner Sarıkabadayı ödülü Yonca Evcimik verdi.

 

TV ÖDÜLLERİ

En Moda Sabah Kuşağı Programı Fox TV Çağla Şıkel’le Yeni Bir Gün oldu. Ödülünü Derya Baykal verdi.

En Moda Sabah Programı Star TV Mesut Yar ‘la Laf Çok

En Moda Magazin Haber Programı TV8 Gel Konuşalım Hakan Ural & Nur Tuğba

En Moda Moda İkonu Ivana Sert ödülünü Öykü Serter verdi.

En Moda Mayo Markası Louren ödülünü Çağlar Solmaz’a Ivana Sert ödülünü verdi.

En Moda Albüm Haddinden Fazla Ebru Yaşar ödülünü Esin Onat verdi.

En Moda Dizi Jet Sosyete BKM Gülse Birsel ve ekibi ödülü TOÇEV Vakfı Baş. Ebru Uygun verdi.

En Moda Tiyatro Oyuncusu Enis Arıkan ödülünü TOÇEV Vakfı Baş. Ebru Uygun verdi.

En Moda Trendsetter Işıl Reçber ödülü Düzce Üniv. Rektörü Prof. Dr. Nigar Demirkan verdi.

En Moda Influencer Pelin Kaya

En Moda Fotoğrafçı Ümit Karalar

En Moda Defile Dosso Dossi Yön. Krl. Bşkn. Ahmet Eraslan’a Düzce Üniv. Rektörü Prof.Dr.Nigar  Demirkan ödülü verdi.

En Moda Koreograf Öner Evez ve Yakup Biçer ödülü Başak Gürsoy verdi.

En Moda Arab Tasarımcı Nagwa Zahran defilesi ödülünü Enis Onat verdi.

En Moda Makyaj Sanatçısı Burçin Göksu ödülünü Çağla Şikel verdi.

En Moda Kadın Saçı Tasarımcısı Alp Tüşe ödülünü Gülay Kamaz verdi.

En Moda Erkek Saçı Tasarımcısı Veysel Şenel ödülünü Gülay Kamaz verdi.

En Moda Oyunculuk Okulu Sadri Alışık ödülü Enis Onat verdi.

En Moda Yemek Programı Kanal D Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Derya Baykal verdi.

En Moda Gurme Programı BEIN CONNECT Elif Edes Tapan’la Mutlu Mutfak

En Moda Astroloji Programı Uçankuş TV Astro Deha Şenay Devi ödülünü Derya Baykal verdi.

En Moda Magazin Programı Show TV Pazar Sürprizi Ömür Sabuncuoğlu ödülünü Derya Baykal verdi.

En Moda Moderatörler Kanal D Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa İkilinin adına Kanal D Haber Müdürü Asiye Acar’a ödülü Derya Baykal verdi.

Mümin Sarıkaya Ben Yoruldum Hayat şarkısını söyledi. Teşekkür plaketini Öykü Serter verdi.

En Moda Kulis Koordinatörü Yılmaz Özgül, Makyaj sanatçıları Demet Altan & Serpil Yalçın, Ses & Işık Mesut Büyüksofuoğlu, Müzik Direktörü Serhat Erdem ödüllerini Aylin Arasil’den aldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.