SON DAKİKA

ÖZGE EYÜPOĞLU, ALATURKA ŞARKILARLA 26 OCAK’TA KATS SAHNE’DE!

Bu haber 22 Ocak 2018 - 17:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yumuşak sesi ve kendine özgü yorumlarıyla sevilen sanatçı Özge Eyüpoğlu, alaturka şarkılardan oluşan muhteşem repertuarıyla, 26 Ocak Cuma akşamı Gayrettepe KATS Sahne’de!

 

Türk sanat müziğine kendi yorumunu katan yumuşak sesli sanatçı Özge Eyüpoğlu, Gayrettepe KATS Sahne’de seslendireceği alaturka şarkılarla sevenleriyle buluşuyor. Özge Eyüpoğlu, hazırladığı özel repertuarıyla müzikseverlere unutulmaz bir alaturka gecesi yaşatacak.

 

Özge Eyüpoğlu, İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı’nda şan, solfej, Türk Müziği Repertuarı ve Türk Müziği Edebiyatı derslerinin yanı sıra prozodi ve Klasik Dönem Türk Müziği Üslubu eğitimi aldı. 2013’te Suzan Kardeş ile sahne çalışmaları yapan Eyüpoğlu, 2014’te Türk sanat müziğini caz altyapıları ile buluşturduğu “Meftun” adlı sıra dışı bir albüme imza attı. 2016 yılında, Haliç Üniversitesi Türk Müziği Konservatuarı’nda yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2017’de “Bağdat Yolu” adlı single çalışmasını yayınladı.

 

Giriş katındaki restoranıyla etkinlik öncesi ve sonrasında, konuklarına keyifli bir ortam da sunan, şehrin kültür, sanat ve eğlence merkezi Gayrettepe KATS Sahne, merkezi konumu ve toplu taşımaya ulaşım kolaylığıyla müzikseverlerin yeni mekân arayışına bir alternatif olarak öne çıkıyor.

 

Özge Eyüpoğlu’nun 26 Ocak 2018, Cuma akşamı saat 21.30’da başlayacak konserinin biletleri Biletix’ten ve Gayrettepe KATS Sahne’den temin edilebilir.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.