SON DAKİKA

OTF Özel Okul Tercih Fuarı ve Veli Zirvesi Dopdolu İçeriğiyle Katılımcılarını Bekliyor!

Bu haber 02 Şubat 2018 - 16:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 24-25 Şubat 2018 tarihlerinde, Zorlu PSM İstanbul’da gerçekleşecek olan “OTF Özel Okul Tercih Fuarı” ve “Veli Zirvesi” özel okulları, spor okullarını, sanat ve etkinlik merkezlerini, eğitim sektörü paydaşlarını; veliler, eğitimciler ve uzmanlar ile bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?

“OTF Özel Okul Tercih Fuarı” ve “Veli Zirvesi”nde Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir? Konu başlığı ile, eğitim bilimci, yazar Dr. Özgür Bolat aileler ile bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.

Gelecek Tasarlanabilir!

 

M-Gen Gelecek Planlama Merkezi’nin Kurucusu ve Kişisel Gelecek Planlama Danışmanı Ufuk Tarhan, “Gelecek Tasarlanabilir!”, Dr. Gökhan Mamur, “Çocuk ve Beslenme”İki Çocuklu Hayat bloğunun yazarı Saadet Algan ve Dinamik Anne bloğunun yazarı Tuğba Başyiğit’in “Annelerin Seçimi” başlıklı oturumları, Idecon Idea & Congress Kurucusu ve Direktörü Yaprak Yapsan’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Eğitimde Fark Yaratan Öğretmenler Anlatıyor

 

Başarıları ve ile ülkemiz eğitim sistemine katkıda bulunan öğretmenlerimizin değerli görüşlerine yer verileceği bir panelin de yer alacağı zirvede; dünyanın en iyi 50 öğretmeni arasına giren Öğretmen Nurten Akkuş,yılın öğretmeni unvanına sahip Öğretmen Aysel Ösüz ve “Sınav Kaygısı” kitabının yazarı ve eğitimci Şahin Civil panelist olarak yer alacaklar.

Eğitimde Teknolojinin Kullanımı

2 gün boyunca birbirinden değerli konuşmacıların deneyim ve bilgilerini paylaşacağı panellerde; Gelecekte Eğitim 4.00 Modeli, Finlandiya Eğitim Sistemi, Eğitimde Teknolojinin Kullanımı, Üstün Zekalı Çocuk Eğitimi, Çokuluslu Eğitim Sistemi, Çocuk ve Astroloji gibi konular üzerine paylaşımlar gerçekleşecek.

Astrolog Dinçer Güner “Çocuk ve Astroloji”, ünlü Blogger ve Yazar Şebnem Seçkiner ve Gazeteci Nora Rami “Bir Velinin Huzur Listesi”, Araştırmacı Gazeteci Bahar Anahmias ve Eğitimci Neslihan Erdoğdu “Fark Yaratan Eğitim” konulu sohbetleri ile ilham verici konuşmalar yapacaklar.

Dünyaya Çocukların Gözünden Bakabilmek

 

“Çocukları Anlama Sanatı” kitabı ile çocukların gözünden dünyaya bakabilmenin aslında çok da zor olmadığını dile getiren Sibel Özkızıklı ve “2018 Zamanlamanın Gücü” kitabı ile zamanın sihirli ipliği artık elinizin altında, onu istediğiniz gibi dokuyabilirsiniz diyen Dinçer Güner fuar alanında gerçekleşecek imza buluşmalarında yerini alacak. “Çocuğunuz Okurken Sizi Neler Bekler” kitabı ile eğitime yönelik önemli aktarımlarda bulunan Ahmet Erol, “T İnsan” kitabı ile gelecek kaygısına takılıp kalmayın diyen Ufuk Tarhan ve “Fark Yaratan Anne Baba” kitabı ile idealinizdeki çocuğu keşfetmek ve yetiştirmek elinizde diyerek yola çıkan Neslihan Erdoğdu imza buluşmaları ile bizlerle olacak.

Katılımın ücretsiz olduğu OTF Özel Okul Tercih Fuarı ve Veli Zirvesi, konuklarını ağırlamak için gün sayıyor.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.