SON DAKİKA

Organizatör Ferhat Muğurtay’dan Hatice Çarpar açıklaması

Bu haber 16 Mart 2019 - 0:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gelin Damat Dergisi tarafından bu yıl 4. Kez düzenlenen Gelin Damat Fashion Day 51 Modacı etkinliğinde Hatice Çarpar’ın poposunu açması hakkında hukuki süreç başlatıldı.

Organizasyonu üstlenen firma konu hakkında basın açıklaması yaptı. Açıklamanın tamamı;

“Şirketimize ait Gelin Damat Dergisi tarafından 4. kez düzenlediğimiz Gelin Damat Fashion Day 51 Modacı etkinliğimizde, Hatice Çarpar’ın bilgimiz dışında yapmış olduğu davranış, organizasyonumuzu olumsuz yönde etkilemiştir. Çırağan Sarayı gibi çok özel bir mekanda gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Özge Ulusoy, Şebnem Schaefer, Tuğba Özay, Ece Gürsel, Didem Taslan, İpek Tanrıyar, Tuğba Altıntop, Ece Prim, Simge Tertemiz ve Betül Şahin gibi birçok tanınmış isim 51 modacının tasarımlarını podyumda sergilediği bu büyük organizasyon Hatice Çarpar’ın hareketi ile anılmıştır.

Hatice Çarpar ‘ın sosyal medyadaki paylaşımlarında ” bu hareketi provalarda yapacağımı zaten söyledim oradaki herkes biliyordu yaptım”  sözleri tamamen gerçek dışı olup, etkinliğimize verdiği zarardan ve bilgimiz dahilinde yapılmış gibi göstermesinden dolayı şirket avukatlarımız hukuki süreci bugün başlatacaktır.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.