SON DAKİKA

Önce Türkiye’yi keşfet mottosu ile sosyal medya ödüllerinin vazgeçilmezi oldu

Bu haber 10 Mayıs 2019 - 22:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turizm sektörünün öncüleri arasına girmeyi başaran Neredekal.com, son olarak Socail Media Awards Turkey 2019’da en başarılı Tur Şirketi kategorisinde birinci oldu.

 

Kurulduğu 2009 yılından bu yana, sosyal medya hesapları konusunda araştırmalar ve değerlendirmeler yapan “Sosyal Medya Marka İndeksi” Social Brands’in 01-31 Ekim 2018 tarihleri arasındaki değerlendirmesi sonucu, Neredekal.com sosyal medya hesapları 2018 Kasım ayında 100 büyük marka arasında en başarılı 7.ci hesap olarak dikkat çekmişti. Ardından yine aynı kuruluşun 2019 Şubat sonunda yaptığı araştırmada, en güçlü 373 instagram hesabı arasında yapılan değerlendirmede, Neredekal.com instagram hesabı birinci olarak Şubat ayı verileri kapsamında zirveye yerleşmişti. Böylelikle Neredekal, Mart ayı içinde, turizm sektörünün en iyi gelişim gösteren, en güçlü instagram hesabı olmayı başarmıştı.

2019 yılının Mayıs ayı başında Türkiye’nin en büyük sosyal medya ödüllerinden biri olan, BoomSonar ve Marketing Türkiye işbirliği ile düzenlenen Social Media Awards Turkey 2019’da, Neredekal.com en başarılı Tur Şirketi kategorisinde birinci olarak, Altın ödüle layık görüldü. Ödül gecesinde Tur Şirketi Altın ödülünü; Neredekal.com Kurucusu ve Genel Müdürü Özkan Hacıoğlu, Neredekal sosyal medya hesaplarının başarısında önemli rol oynayan, sosyal medya uzmanı Gülcan Şen ile birlikte aldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.