SON DAKİKA

OMEGA’NINTRESOR KOLEKSİYONU GÖRKEMLİ BİR DAVETLE TANITILDI

Bu haber 10 Mayıs 2018 - 16:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

OMEGA’nın yenilenen Trésor koleksiyonunun tanıtımı 9 Mayıs, Çarşamba günü iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katılım gösterdiği görkemli bir davet ile gerçekleşti. Armaggan Bosporus Suites’de gerçekleşen davete Jülide – Mehmet Ali Berkman , Sibel Kerimoğlu, Şule Argüder , Zeynep Germen, Gilman Karadeniz , İpek Köse, Tülin Kartoz, , Filiz Bulutçu , Müge Sırmabıyık, Nesligül Aksoy, Nuray Fenercioğlu, Ayla Öztürk, Burcu Şendir, Ece Vahapoğlu,İlkem Öztürk,Sedef Baran, Şahnaz Çakıralp katılım gösterdi.

Klasik Pırlanta Dokunuşlarıyla Gelen Modern Stil

Günümüzde saatçilik, artık sadece zamanı kontrol etmek için kullanılan bir araç değil. Yapılan seçim, çoğu zaman stili tamamlayan bir düşünceden etkileniyor. Her şeyin ötesinde, saat artık temel bir aksesuar olarak yerini alıyor. Bu ruhla yola çıkan OMEGA, çok çeşitli malzeme ve renk yelpazesinde sunulan yeni De Ville Trésor koleksiyonunu sunmaktan gurur duyuyor.

Trésor oldukça modern görünüme sahip klasik tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda yer alan modeller, 39 mm ve 36 mm ebatlarında ince kasası ve kasanın iki yanında kavisli şekilde uzanan pırlanta dizisi ile fark yaratıyor.

Saatin tepesinin içerisine yerleştirilen pırlanta detayı dikkat çekerken; pırlantanın çevresinde kırmızı likit seramikten yapılan ve beş OMEGA logosunun birleşimiyle oluşturulan göz alıcı çiçek motifleri yer alıyor.

Trésor aynı zamanda, lake kadranını zarifçe çerçeveleyen, düz veya kabartmalı Roma rakamları ile dikkat çekiyor.

OMEGA, her Trésor modelinin kasa arkasına “Her Time” tasarımının yer aldığı özel aynalı kapak kullanıyor. Bu uygulama ile OMEGA kullanışlı bir aksesuar sunmanın yanı sıra, yansıma fikrinden yola çıkarak kadınlara kim olduklarını ve sahip oldukları doğal karizmayı hatırlatıyor. Kapağın altında ise, OMEGA kalibre 4061 yer alıyor.

HİKMET AYDOĞAN

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.