SON DAKİKA

Oman Air Türkiye’de ofis açtı

Bu haber 28 Kasım 2018 - 23:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

2015 yılından beri Genel Satış Acentesi ile Türkiye’de varlığını sürdüren Umman Sultanlığı’nın Milli Hava Yolu Oman Air, Türkiye ofisini hizmete açtı.

Oman Air Türkiye ofisinin hizmete girmesi sebebiyle, Nişantaşı St. Regis Istanbul Hotel’inde özel bir kutlama düzenlendi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen Oman Air satış acenteleri, tur operatörleri, sektörün önde gelen profesyonelleri ve basın mensuplarının da katılımı ile gerçekleşen gecede, açılış konuşmasını Türkiye ofisi Ülke Müdürü Eda Büyükakkaş yaptı.

Oman Air Ülke Müdürü Büyükakkaş, “Öncelikle davetimize icabet ederek, buraya geldiğiniz ve bizim için son derece anlamlı bu keyifli geceyi bizimle paylaştığınız için Oman Air adına çok teşekkür ederiz.” dedi. Ardından Oman Air’in Türkiye ofisinde çalışan ekibini katılımcılarla tanıştırdı.

Büyükakkaş’ın ardından, Oman Air Avrupa Bölge Müdürü Rogier de Jager, Oman Air’i tanıtan bir sunum gerçekleştirdi. Sunuma başlarken, “Bizim için anlamlı olan bu gecede aramızda olduğunuz için mutluluk duyuyoruz. Türkiye ofisimiz ile artık daha güçlü bir şekilde Türkiye’de olacak ve Türk seyahatseverlere hem rekabetçi, hem de kaliteli servis vereceğiz.” dedi. Jager konuşmasına, “Oman Air 57 destinasyona uçuyor. Gelecek yıllarda bu sayıyı daha da arttırmak hedefindeyiz.” şeklinde devam etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.