SON DAKİKA

O Ses Turkiye’nin Sahnesinde Surpriz Isim

Bu haber 21 Şubat 2018 - 18:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ekranların sevilen yarışması O Ses Türkiye’nin sahnesinde önceki akşam sürpriz bir isim vardı. Hayali, O Ses Türkiye’nin jürisi karşısında kendi şarkısını seslendirmek olan Kayserili Mustafa Tek, bu hayalini SensinO’nun açık artırma etkinliğine katılarak gerçekleştirdi.

Hayalindeki aktörle tanışmak, kırmızı halıda yürümek, hayranı olduğu dizide rol almak, kendini milyonların önünde ispat etmek ve daha fazlasını gerçekleştirmek için kurulan deneyimler dünyası SensinO açıldı.

Platformun ilk açık artırma tekliflerinden olan “O Ses Türkiye’de Şarkını Söyle” etkinliğinde;6 bin 800 TL ile en fazla teklifi verenMustafa Tek hayalini gerçekleştirdi. Söz ve müziği kendisine ait olanHala Mı Leyla isimli şarkısını O Ses Türkiye’nin jürileri ve yarışmanın müzik direktörü Tarık Sezer’in karşısında seslendiren Tek, stüdyoda bulunan konukların da büyük beğenisini kazandı. Sesini ve şarkısını milyonlara duyuran talihli yarışma öncesinde O Ses Türkiye ekibiyle ve jürisiyle tanışarak sahne arkası heyecanını paylaştı.

Sosyal sorumluluk hedefi de taşıyan SensinO’da gerçekleşen açık artırma ile elde edilen gelirin yüzde 80’i etkinlik sahibinin tercih ettiği bir STK’ya aktarılarak ihtiyaç sahiplerine katkıda bulunuyor.

O Ses Türkiyeetkinliğinden elde edilen gelirin yüzde 80’i Acun Medya, yüzde 15’iSensinO tarafındanÇocuk Eğitim Derneği’ne bağışlandı.SensinO böylece bir yandan hayalleri gerçekleştirirken bir yandan da ihtiyaç sahiplerine dolaylı yoldan katkıda bulunarak sosyal dayanışmaya ve yeni nesil bir bağış yöntemine öncülük ediyor.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.